çekmeköyde anaokulu tavsiyesi

AyliNehir soruyor: 3

MERHABA ARKADAŞLAR,

Kızım 3 yaşında ve bu Eylül dönemin de anaokuna başlatmak istiyorum.
Sizden ricam bana bu konu da yardımcı olabilirmisiniz.Bildiğiniz,duyduğunuz ve bizzatmemnun olduğunuz okulları iletirseniz çok memnun olurum.
Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


revve

Küçükşeyler anaokulu var..Sahibide burdan bir anne..Düzenledikleri etkinliklere katılmıştık inceleme,gözlemleme fırsatım olmuştu..  Eğer çekmeköyde oturuyor olsaydım hiç düşünmeden çocuğumu gönderirdim.. 


AyliNehir

Çok teşekkür ederim revve,

Evet Küçük Şeyler için olumlu yaklaşımlar var gerçekten.Ama birebir memnuniyet açısından tavsiyeye çok ihtiyacım var.Zor bir seçimmiş gerçekten.Okul döneminde ne olacak kim bilir :(


Ervinveannesi

Merhaba,

Çok eski bir soru ama anaokulu sürecini tamamlamamış oluşunuz nedeniyle yazıyorum..

Çekmeköyde YAPA Anaokulu açıldı. Çok iyi fiziki şartlara sahip olmasının yanı sıra her gün İngilizce ve 3 ayrı branşta yetenek geliştirme dersleri var. Kurum bünyesinde her saat çocuk psikoloğu bulunmakta ve çocukların gelişimleri gözlenirken diğer tüm yetişkinler (öğretmenler dahil) pedagojik yaklaşımlar konusunda bilgilendirilir/bilinçlendirilir.. Zira her çocuk öğrenmeye açıktır yeter ki uygun şartlar ve yaklaşım sağlansın..

Çocuklara bakmıyoruz, onları görüyoruz..

Sayıları azımsanmayacak kadar çok olan üstün çocuklarımızı gözden kaçırmıyor ayrıştırmadan ayrı program uyguluyoruz..

Tüm bunların yanında açılış yılımız (Her ne kadar 10. şube olsak da) dolayısı ile % 30 a varan indirimlerimiz devam etmekte..

Sevgiler  Cevaplamak için Üye ol