chicco lite way bebek arabası nasıl?

arfe soruyor: 10

bebeğimiz daha  2 aylık ama kullandığımız araba deyim yerindeyse öküz ölüsü gibi. karftın hem anakucağına uygun hemde yatan modeli. şimdi daha sonrası için kullanmak için hafif,arabanın arkasına da rahatlıkla girecek bir modele bakınıyoruz.
chicco nun lite way diye bir modeli var oldukça hafif hem de yatabiliyormuş sanırım şimdiden bile kullanabiliriz.
kullanan var mı önerir mi? ya da aradığım şartlara uygun başka bir model önerirmisiniz?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


serapipek

ben kullanıyorum bu modeli gayette memnunum, evet tam yatabiliyor bebiş rahat eder, çokta pratik ben bir elimde çocuk varken açıp kapatabiliyorum bagajada rahatlıkla sığıyor tavsiye olunur:):)


idilseda

Ben de ilk günden beri kullanıyorum serapipek e katılıyorum, hafif , katlaması kolay, bagaja sığar, sürüşü idaresi kolay.Başlarda yatırarak kullandım, şimdi biraz daha doğrultabiliyorum, etrafı izlesin diye.Emniyet kemerleri var, kullanmak istemediğimiz zaman mesela uyurken altına battaniye serip  onun üzerine yatırarak kullandım, tavsiye ederim pratik.


Zerrin_

biz de kullanıyoruz, gayet memnunum. kesinlikle tavsiye ederim. hem hafif, hem açılıp kapaması kolay.


angelique

maclaren techno xt tavsiye ederim. litewayden daha hafif ve katlaninca daha kucuk oluyor. bir de maclaren triumph var hem daha hesapli hem daha hafif ama 150 derece yattigi icin 3 aydan itibaren kullaniliyor.


reyhani

ön koruma barı veya soğuk havalar için kullanılan ayak örtüsü var mı bu modelin?arfe

litewayi aldık evet oldukça kullanımı rahat bir araba yalnız benim bir sorum var bu arabayı kullananlara sorayim dedim. yatar pozisyona getirdiğimizde arabayı bebeğin kafasının olduğu kısım açıkta kalıyor pusetin o kısmını örten parça yetişmiyor kapamaya. benim bebeğim küçük olduğundan tam dik pozisyonu kullanamıyorum daha. diğer türlüde kafasındasn içeri soğuk hava geliyor. kuzenimde aynı modeli aldı o açık olan kısıma parça diktirmeyi düşünüyor. ya biz mi arabayı yanlış kullanıyoruz yoksa gerçekten arabanın yatış pozisyonunda böyle bir eksikliği var mı?

buarada ön korumayı soranreyhaniye cevap vereyim önde koruma yok soğuk havalar için tuyku tulumu var.


ozgurella

Chicco Lite Way'in tekerleklerinden memnun musunuz?
Ön tekerlekleri kolayca gidiyor mu? Yoksa arada tutukluk yaptığı oluyor mu?


arfe

geçenlerde bir chicco mağzasına gittim durumu anlattım hatta gösterdim . komik bir şey oldu tamamen benim kullanım hatammış sadece ön gölgeliğini yanlış yere takmışım düzeltince hiçbir sorun kalmadı. açıkcası ben 1 aydır ben arabayı kullanıyorum oldukça memnunum tekerlekleri çok kolay gidiyor kaldırımlaradan bile rahatça çıkıyoruz. araba hafifi olduğundan bazen merdivenlerde rahatça taşıyorum.ozalp07

arfe aynı sorun bizdede var. bendemi yanlış kullanıyorum ama bana hazır takıp verdiler. tam yatay pozisyonda tente  tam kapanmıyor. çok biçimsiz duruyor. tentenin ucu hatta oğlumun yüzüne kafasına geliyor. uyurken özellikle yüzü tam tentenin içinde kalsın isityorum çünkü etrafta aksıran tıksıran oluyor:) ayrıntılı bir tarif edersen sevinirim. onun dışında çok kullanışlı bir puset


ozalp07

sizinki farklı bir modelmi tentede lite way colors yazıo bizimkinde ve uyku tulumu yok sadece yağmurluk varCevaplamak için Üye ol