anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz hastahane varmı?

kyhanbilge soruyor: 10

Doğumuma 1 ay gibi bir zaman kaldı ve ben hala doğum yapacağım hastaneye karar vermiş değilim, kendi doktorumda memnun olmadığım için doğum yapabileceğim, daha önce doğum yapmış memnun kalmış arkadaşların tavsiyelerine ihtihacım var. Normal doğum istediğim için beni kesinlikle sezeryana zorlamayacak bir doktor olması şart, birde hastane personelinin ilgili olması gerekmekte, yardımlarınızı beklemekteyim.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


curlygreen

Merhaba,

2 ay önce Kadıköy Acıbadem de doğum yaptım, kesinlikle herşey çok iyiydi odaya çay getiren personelden tutun doğuma yardımcı olan ebe hemşirelere kadar herkes inanılmaz güler yüzlü ve yardımcıydı. Doktorum hamileliğimin başından beri Habibe Seyisoğlu'ydu inanılmaz pozitif bir doktor, 9 ay boyunca beni hiç bir konuda sıkıntıya sokmadı  ve kesinlikle sezeryanın lafı bile geçmedi aramızda kızım 40+4 te tamamen kendi keyfiyle geldi ki gelmeseydi doktorum daha da bekleyecekti. O yuzden doktorumu da, hastaneyi de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Size kolay doğumlar dilerim ne derler bir avazda inşallah :)


kyhanbilge

canım iyi güzel söylüyorsun da biraz önce aradım sordum normal doğum için 10.500 TL fiyat çektiler dudağım uçukladı resmen


curlygreen

Evet maalesef eğer özel sağlık sigortan yoksa rakamlar dudak uçuklatıyor ama özel sağlık sigortan varsa çok daha makul rakamlar ben de ilk aradığımda bu fiyatı vermişlerdi sonra tekrar arayıp sordum da konuştuğum kişi özel sağlık sigortamın olup olmadığını sordu da içim rahatladı, eğer kendi imkanlarınla gidiceksen bir arkadaşımda Göztepe Medical Park'ta doğum yaptı o da memnundu sanırım oranın SSK ile de anlaşması var.


julyasia

maltepe üniversitesi tıp fakültesinde doğum yaptım
doktorum erdin beydi. çok ilgili ve normal doğum taraftarı bir doktordur. normal doğum yaptım ve 700 tl ödeyerek hastaneden çıktım çok da memnun kaldım.


sağlıklı doğumlar dilerim


ozdenin_oykusu

ben ümraniye çakmak erdem hastanesinde doğum yaptım.ben de tavsiye alarak giitm oraya.doktorum müthiş bir bayandı;arkadaşım,ablam gibi: özlem yıldırım.o kadar tatlı ki gören herkesin sarılası geliyor ve normal doğum yanlısı.hastanenin tüm personelleri kibar,güleryüzlü,anlayışlı,sevecen,hoşgörülü.çok çok memnun kaldım.ikinci doğumumda da orada olacağım.tavsiye dedrim şiddetle :) hayırlısı olsunozdenin_oykusu

bu arada ssk anlaşması var ve fiyatlar gayet uygun.ssk normal doğum 450.
ssksız normal doğum 750.
ssk lı sezeryan 750.
ssksız sezeyan 1.100
ayrıca tüm odalar tek kişilk.yemekhanesi pırıl pırıl (bu da öneml,)


angelique

ben de kadikoy acibadem habibe seyisoglu ile yaptim dogumumu. kesinlikle hersey superdi. habibe hanimin uzerine zaten dr. tanimam da hastane de cok iyiydi:) tabi ki sigorta yoksa fiyatlar odenecek gibi degil. ama A sinifi hastaneler arasinda kararsiz kalan arkadaslar icin yazmak istiyorum, gecenlerde florence nightingale'de kalmak zorunda kaldik. fiyatlari ve imaji acibadem gibi, ama o kadar farkliydi ki, doktorlardan bahsetmiyorum ama hastanecilik hizmeti, hemsireler acibademde cok cok iyiydi.
bu arada curlygreen ayni gun dogurmus olabiriz:) tam benim dogumumdan cikarken habibe hanimin bir normal dogum hastasi gelmisti de:)


meycan

Özel Göztepe Hastanesi / Gülşen Barçınlı'yı öneririm. Ben çok memnun kaldım..kyhanbilge

arkadaşlar hepinize ilginiz için teşekkür ederim, önerdiğiniz hastahaneleri tek tek arayıp bilgi alacağım


seda_melis

Kadıköy Şifa hastanesini de düşünün derim ben. Personel çeok deneyimli ve her an yardıma hazırlar. Bir de karar verirken mutlaka hastanenin yenidoğan yoğun bakımı olup olmadığını da araştırırsanız iyi olur. Her ihtimale karşı... Cevaplamak için Üye ol