Bunlar anne sütünü artırır mı?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


drusella

anne sütünü artırdığını kesin olarak bildiğim şey su. ama bardak bardak değil, günde 3 lt civarı su. ben dr yönlendirmesiyle 4 lt içmeye çalışıyorum. bir de yoğurt kuzenim demişti başka hiç tatlı vs yemedim 2 yıl yoğurtla sütüm oldu diye. 


ipekkusgoz

dereotunu deneyin bir de.


MCA

tatlı sütü arttırsaydı ben mandıra açardım emin olun. yağdan başka geri dönüşümü olmadı tatlı yemenin. tatlı su isteğini artırıyor o yüzden kerameti tatlıda zannediyorlar. bol bol su için, huzurlu olun, uyuyun, sütünüz olduğuna inanın, var mı yok mu diye strese girmeyin. beyaz üzüm deneyin bir de.


Kozzy

bebeklerımız hemen hemen aynı yasıt. ben dereotunu haslayıp suyunu ıcıyorum her gun 1 bardak. bır de kuru ıncırlerı 4 e bolup haslayıp onun da suyunu ıcıyorum. ayrıca bulgur pılavı ve boza da bana sut yapıyor.


guLyun

Tahin helvasi ve maltana ulkerin urunu migroslarda var tecrubeyle sabittir..ketrin

bunları bilmiyorumda malt içecekler ve bulgur bende bayağı işe yaramıştı dereotuda öyle. tavsiye ederim.


dalina

bende bir tek bulgur işe yarıyor
ama arttırmak için en önemlisi su gerisi sütün kalitesini etkiliyor


Kozzy

motilium dıye bır hap var, anne sutunu arttırıyormus.

hatta bır kadın dogum doktorunun da bızzat kullandıgına sahıt oldum emzırme donemınde.

deneyen var mı acaba aranızda ?Peerren


Ezgi_MertBora

Sut artırmak ıcın hap kullanımı pek makul gelmıyor bana. Sahsen kesınlıkle tercıh etmezdım. ayrıca ılk kez duydum. bunun dısında benım yaptıklarım soyle: Bol bol emzırın bebegınız her ıstedıgınde. Bol bol su ıcın. Hıpp , humana gıbı markaların stıll tea cayları var. Vıtamalt gıbı mlt ıcecekler var. Bunlar doktor onerısıdır. Ben kahveyi cok seven bırı olark ımnu malt kahve var onu tuketıyorum. Sadece malt kafeın ıcermeyen bır urun sutle bıldıgın neskafe tadında oluyor. Gunde 1 soda onerıyorlar bır de.Cevaplamak için Üye ol