Mama sandalyesi Chicco Polly

herseyinasli soruyor: 10

Chicco marka bebek arabasi kullaniyorum ancak ana kucagi bebegimi cok fazla terletiyor. Chicco Polly mama sandalyesi oneriyor herkes ama ayni problemle karsilasir miyim?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ema

chicco'nun kılıfı tamamiyle naylon ben üzerine battineye serip öyle kullanıyorum ama sağlamlığı çok iyi oğluma başka bir sandalye dayanmazdı herhalde zıplıyor hopluyor diğer sandalyeleri ebebekte görmüştüm dokununca çok sallanıyorlar yani pek sağlam gelmedi bana.Ama ağır taşıma durumu pek kolay değil sabit bir yerde durursa mükemmel bir ürün..Terletme durumunu bilmiyorum battaniyesiz kullanmadığım için..


ozlemada7

Bende kullaniyorum ama terletme gibi bi sorun olmadi,cok saglam ve guvenilir bence,memnunum ben,ama yazin terletebilir belki,netice de uzerine bisey ortersiniz yazinda,sorun olmaz sanirim.


basakboran

bende chicco polly kullanıyorum cok memnunum  


aakin

chicco polly mama seandalyesini kesinlikle tavsiye ederim. ama bir yere koyacaksınız orada kalacak. öyle çok portatif birşey değil. ağır ve büyük olduğu için yer değiştirmek zor oluyor. biz mutfakta masanın yanına koyduk orada sabit duruyor :) annemlerde de ikea antilop kullanıyorum ama onu pek tavsiye etmem. gözümü üzerinden ayırırsam düşebilir gibi geliyor. yani yemeği hemen yedirip kaldırmanız gerek. en azından benim kızım için böyle :)


eloskovecanuk

bende de terleme sorunu olmadı hiç, ama bebeğin hareketine göre değişir mutlaka...bir de biz kışın kullanmaya başladık, belki de yazın terletecektir... Ama genel olarak kullanışlı bir sandalye..._anthemis_

biz de chicco polly magic kullanıyoruz, sağlamlığı tartışılmaz, ama terletiyor tabi ki malzemesi itibariyle ama sürekli bir şeyler döküldüğü için silinebilir olması lazım tabi...yemeğini yedirip fazla otutturmamak lazım..bir de tekerleri tek taraflı olduğu için taşınması çok zor..sabit duracaksa bi sıkıntı yok..ama ben acaba kraft mı alsaydım diyorum onu taşımak daha kolaymış nereye çeksen oraya geliyofebruary

Ben de yemeği bitince kaldırıyordum..yani terleyecek kadar oturmuyordu..3yıl boyunca kullandım..çok memnunum..artık 4yaşında olduğumuz için,kaldırdık..


Silanurr

ben de yeni aldım uzun süre kaldığında terletiyor kızımı. ama benim kızım da çok terleyen bir bebek ondan da olabilir tabi. onun dışında çok güzel bir mama sandalyesi bence.ema

silanurr  bebeğiniz çok küçük bence oturtmayın mama sandalyesine..


57gul

kaç aylıkken oturmaya başlar
Cevaplamak için Üye ol