evde oyun grubu teşvikiye

aslidenizcan soruyor: 2

merhabalar, kızımı anaokuluna veremedim çünkü kardeşi çok küçük, ona hastalık bulaştırmasından korktum. Ama evde de çok sıkılıyor.bu civarda otutan ve aynı dertten muzdarip olanlar var mı ? Yazın biz Ihlamur Kasrına vs giderdik ama şimdi iyice evlere tıkıldık maalesef.Toplanıp nerelere gidiyorsunuz.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


neretva

Kreşten hastalık getirecekse oyun grubunda da aynı şey olmaz mı? Bilen arkadaşlar vardır belki, fark var mı hastalık açısından? Çünkü benim oğlan kreşe ya da oyun grubuna gitmiyor ama geçen haftalarda bir kez çocuklu arkadaşlarımla buluştum, bir tanesi kreşe gidiyor, 3 gün sonra bizimkinin boğazı kızardı, burnu tıkandı viral dedi doktorumuz, neyse geçti 3-4 günde. Diyeceğim o ki, oyun grubu da aynı kapıya çıkabilir. Music together ve kukla tiyatrolarını düşünebilirsiniz ama onlar da iki çocukla zor olabilir.


aslidenizcan

Benim dediğim kızım gibi kreşe vs ye gitmeyen çocukların dahil olduğu oyun grubu. Zaten gördüğüm kadarıyla kreşe gidenler sürekli hasta. O yüzden kreş çocuklarıyla bir araya bile gelemiyoruz.Cevaplamak için Üye ol