Tatil için pansiyon arıyorum.

kle soruyor: 2

Şimdiye kadar hep Antalya civarı tatil köyünde tatilimizi yaptık.Şimdi bizim ufaklığın yemek sorunu var.Nette okuduğum bir yazı nedeni ile  Otellerdeki yemeklerin hijyen olmadığını öğrendim.Bu nedenle özellikle bizim ufaklık hasta olur diye korkarım.Zaten yemek konusunda nazlanmaya başladı.Bizde bu yıl bizim ufaklığın yemeğini yapabileceğim, bizimde yemeklerini yiyebileceğimiz temiz bir pansiyon arıyoruz.İzmire yakın olursa daha iyi olur.Var mı böyle bildiğiniz beyendiğiniz bir yer.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


momoveannesi

Izmir'de pansiyon tavsiye edemiyecegim ama nette okudugunuz yaziyla otellerin hijyen konusunu genellemeyin bence. Surekli numune alan gida muhendisi calistiran sertifikali cok otel var ulkemizde. Daha secici olmak gerekebilir sadece. Simdiden iyi tatiller.


kle

İzmirden vazgeçebilirim.Beyendiğiniz içinize sinen bir yer varsa lütfen yazın.
Sevgili momoveannesi haklı olabilirsin ama aşağıdaki formu da okuyunca iyice emin oldum ufaklığa kendi yemeklerimi yedirmem gerektiğine.Dilerim linki vermeyi becerebilmişimdir.

http://www.nurturia.com.tr/questions/5ead4a9f-9a46-4199-8f8b-9ee000f28454/1/kati-gidaya-yeni-gecmis-disi-olmayan-bebisin-tatilde-beslenmesi-nasil-olur-Cevaplamak için Üye ol