Bebegim 6. Hastalık oldu:(

ilknurbade soruyor: 5

Bebegimin 1 hafta once aşısı vardi Ayrica dis cikariyor. Asidan sonra tepetaklak olduk. Ates ishal istahsizlik derken 1 gunde 3 kez hastaneye tasindik. Bebegim serumla kendine biraz geldi. Suruplar fitil Banyo ile sadece 38.5' a dusebildi atesi. Bugün ateslenmedi. Cildinde alerji gibi kizarikliklar oldu. Sonuç: 6. Hastalik gecirmis! At izi it izine karışır derler ya... Neyse yapilan testler temiz cikti kanda idratda enfeksiyon yok ancak bogazi kucuk dili atesten aft olmus yavrum yutkunamiyor. Biraz zayifladi tabi bu 1 haftada. Su an 7.300gr kilosu. Dr. Bol sıvı tuketecek dedi de bebisim agzina birsey alamiyor:( Cok Üzgünüm.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


sefemu

çok geçmiş olsun..


mavinot

geçmiş olsun benim kızım da geçirdi. iştahı tamamen gitmişti. üzülmeyin kızarıklıklar çıktıktan kısa süre sonra düzeliyorlar. afta anne sütü iyi gelebilir. 


m_eymen

6. hastalık korkulacak birşey değilki. Tabi çocuk yemeyince onlar gibi biz de perişan oluyoruz. Yoksa tabiki hasta olacaklar. Geçmiş olsun. Biz de 2 ay önce geçirdik. Ama biz de kızarıklık olmadan doktor kandan 6.hastalık dedi. Döküntü olmadı sadece yüzünde çirkin bir kızarıklık olmuştu.


themomy

Biz 5. hastalıktan olmuştuk..Bu ne demiştik..6. sı da mı varmış?


vane

Çok geçmiş olsun... Bir kaç ay önce biz de al ayak ağız hastalığı olduk, çok ağır atlattık hala izleri duruyor, geçeceğini ümit ediyorum... Bu virüsler hep birbirinin benzeri 5. 6. Hastalık ve eş ayak ağız diye 3 e ayrılıyor. Tekrar etme olasılığı var, dikkat etmek lazım.. SevgierCevaplamak için Üye ol