evde pilates yaparak zayıfllamış olan var mı???

krcn soruyor: 5

Selam. Evde pilates yaparak etkili sonuç alan var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


kuzeynep

Evettt:) birde yürüyüş yaparsanız inanılmaz değişiyorsunuz. Dışarı çıkamam derseniz evde yürüyüş diye bısey var inanılmaz terletiyor koşmuş gibi arkasından da pilates :)) ben dogundan 1,5- 2 ay sonra eski formuma kavuşmuştum toplam 23 kilo almıştım. Ne bı sarkma ne bi kirişik oldu. Yalnız düzenli yaparsanız sonucu daha çabuk alirsiniZ


Gambille

kilo verdirir mi bilmem lakin süper sıkılaştırıyor..tecrübeyle sabittir..


candasinannesi

hamile kalmadan önce ebru şallıyla her sabah pilates yapardım ve gerçekten faydasını gördüm. hem kilo verdim hem de daralmıştım. ama o günler geride kaldı :( 


krcn

boğazı da tutmak şart mı acaba? 2 aydır haftada 4-5 gün pilates yapıyorum, alan menezes diye bir adamın dvd si. tekniğim mi yanlış yoksa boğazımı tutmadığım için mi etkili sonuç alamadım bilmiyorum.

2 ayda sadece 1-1.5 kilo verdim ama haftada 2 gün de koşu bandında orta seviyede 30 dk. koşuyorum. sıkılaşma var ama yine de popolu göbekli bir tipim. daha fazla zayıflamayı hak ediyorum ama maalesef.... boy ve kilo 60-60. 74 ile de doğum yapmıştım (ikinci doğum)

 ilk hamilelik öncesi 3 yıl ara vermeden spor salonuna gidip geldim haftada 6 gün. yağ oranım %12 olmasa da %19 idi:)  53 kilo idim! 36 beden idim! herşeyden önemlisi fittim!

ilk doğumdan 1 yıl sonra 56 kiloydum ve ikinci hamileliğe başlangıç kilom da buydu. eskisi kadar fit olmasam da fena değildim.

şimdi ise hey heyyy de hey....birkaç gün üst üste dikkat edersem yiyip içtiğime yani kısarsam boğazımı sütün miktarında da azalma oluyor. ben dayansam da vicdanım dayanmıyor. bol su süt yapar derler ama ben o kadar şanslı değilim ne yazık ki, iyi yemezsem süt azalıyor. 2 gün koşmak mı etkiliyor süt miktarını acaba anlayamadım.

siz haftada kaç gün kaç dakika pilates yaparak sonuç aldınız? sıkılaşma dışında kilo kaybı da oldu mu? yediklerinize dikkat ettiniz mi?

 

 


momoveannesi

Benimde hala kilolarım var. 67 kiloyum şuan. Pilatese başlıyacağım yavaş yavaş ama kilolarımın kutsal kilolar olduğunu düşünüp, bir süre erteliyorum. Çokta kafaya takmamak lazım süt herşeyden önemli, insanlar sütleri olsun diye neler yapıyorlar. Kilo bu verilecek elbet.Cevaplamak için Üye ol