Aldeba çocuk arabası kullananlar?

nrgltvfk soruyor: 8

aldeba çocuk arabası kullanan var mı acaba memnun musunuz?baston olanlardan almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?bu markayı veya başka markalardan ayrıca fiyatı uygun olmalı

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ra_she_de

Ben oğlumda kullandım gayet güzeldi fiyatına göre kızıma da kullanacağım


nrgltvfk

cvp için teşekkürler şuan butik bebede 145tl


ra_she_de

Tam yatar olani mi? Eger istanbuldaysaniz hasim iscan alt gecidinde ben daha uygun bir fiyattan almistim


nrgltvfk

Evet tam yatan siz ne zaman aldınız?çok fark var mı fiyatlar arsında yoksa buradan alıcam galibabesgi

tepe tepe seve seve tavsiye ede ede kullanıyorum, iyi ki başka marka almamışım :)


nurkumas

Merhaba, ben Aldeba, Baby Banz ve Babyjem markalarının internet toptan dağıtımını yapıyorum. Ufak bir ofisim var, Bilinen en iyi siteler ile markaların iletişimini yönetiyorum. Aldeba Türkiye'de üretilen en kaliteli bebek arabası. Bizzat fabrikasını gezdim, firma sahipleri çok mütevazi. Ürünlerinin arkasındalar ve garanti konusunda söyledikleri şey şu: "Garanti süresi içinde gelen ürünün arızası ne olursa olsun müşteri kahvesini içene kadar onarılıp geri teslim ederiz." Tam Yatar, yarım yatar ve eko baston puset olarak 3 modeli var. Hepsiburada.com ağırlıklı olarak internette bu markayı satıyor. Ben bu markanın beni mahçup etmeyeceğini bildiğimden sırf Aldeba için www.pusetburada.com sitesini kurdum ve burdanda satış yapıyorum. Hergün Aldeba'ya gidiyorum ve aynı gün siparişleri kargoluyorum. Herhangi bir sorunda anında cevap veriyorum. Birde firma sahibinin başından geçen bir olayı anlatayım: Bir gün bir müşteri firmayı arayıp şöyle demiş, "Neden insanları kandırıyorsunuz? %100 yerli dediğiniz bu arabalar ithal. Ben statik boya işi yapıyorum, Türkiyede bu kalitede statik boya henüz yok" . Tabi bunu telefonda anlatmak zor, Müşteriyi birgün fabrikaya davet edildi.


nurkumas

Birşey daha eklemeliyim, İnternetten aldığınız bir üründe eğer arıza çıkar ve onarıma gitmesi gerekirse, Onarım için ürünün kargo masraflarına ortak oluyoruz. Anlaşmalı kargomuz olduğu için maliyeti çok az. Bu konuda da sıkıntı olmuyor müşteriye. Teşekkürler.


sevkab

Merhaba,

Urunu aldigimiz hafta sorunlar cikmaya basladi. alt sepeti yirtildi, ust katlama plastigi kirildi, on sag teker bosa donuyor. firmayi aradik nasil yapalim dedik. biz sizden aldiralim dediler. Esimin ofisine gonderdim 1 hft boyunca ne arayan ne soran var? urunu aldircakmisiniz yoksa biz basimizin caresine bakalim mi dedik, kaba saba bir müdür son derece saygisizca yanit verdi. urunden resmen nefret ettim kullanmiyoruz. kesinlikle ne urun olarak ne de firma olarak tavsiye etmiyorum. uc kurus fazla verip marka almak cok daha mantikli. 


Cevaplamak için Üye ol