doğum fotoğrafçısı önerisi ve bütçeler

FeyzaZ soruyor: 6

Merhaba. Doğuma az zaman kaldı, normal doğum planlıyoruz. Doğum fotoğraflarını çok seviyorum, albüm haline gelmiş halleri çok güzel. Biz de bir doğum fotoğrafçısıyla çalışmak istiyoruz ama ortalama bütçeler hakkında hiçbir fikrim yok. Bir de fiyatları karşılaştırırken nelere dikkat etmem lazım? Önerebileceğiniz isimler var mı? Bu arada İstanbul'dayız, doğum da Kavacık'ta Medistate Hast. de olacak.


Şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


umutarzu

internette çiserenin bebekleri diye aratırsanız sayfasını görebilirsiniz. istanbulda iseniz, ordaki bir arkadaşım çektirmişti çok da güzel olmuştu.


FeyzaZ

Teşekkürler öneriler için. Araştırmaya devam :)


FeyzaZ

Teşekkürler öneriler için. Araştırmaya devam :)


Ervinveannesi

Düğün, doğum, yaş günü..kısacası tüm özel günleri ölümsüzleştiren profesyonel fotoğrafçı amatör ruhlu titiz fiyatı abarmayan kısacası bizi çok ama çok memnun bırakarak işini teslim eden kendimi yıldız gibi hissettiren bir sanatçı :)) Tavsiye ederim arkasında dururum..Selamımı da söyleyin :)
www.gulsahekerel.com

Selamlar
Pınar Altun


peyibal

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/c1f5bd4e-af09-415e-83f3-9f7201470afd/1/hamiledogumbebekaile-fotograflari

Nurturia annelerinden Gülçin Hn da fotoğraf çekimi yapıyor, görüşürseniz belki bütçenize uygun çözümler sunabilir.


FeyzaZ

Cok tesekkurler anneler. Dogumumuz 5 ekimde sabah 5 te gerceklesti. Yesim Mutlu ile calistik. Cok tatli fotograflarimiz oldu. www.yesimmutlu.comCevaplamak için Üye ol