izmirde sünnet için doktor?

ceyla soruyor: 5

bebeğimiz birkaç günlükken sünnet yaptırmayı düşünüyoruz göbeğiyle birlikte iyileşsin hepsini bir atlatalım diye ve tabi eşimin kötü sünnet deneyimi yüzünden aynı şeyi bebeğimizin yaşamasını istemiyor.
 İzmirde yenidoğan sünneti yaptıran pişman olan olmayan doktorundan memnun kalan kalmayan anneler yardımınızı bekliyorum!?

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


ceyla

:) çok sevindim sorunsuz atlattığınıza paşa hemen ayaklanmış maşallah! darısı başımıza inşallah! :) kendi doktoruma da soracağım tanıdığı önereceği bir doktor var mı diye. olmadı sizin doktorlardan birini seçeceğiz bakalım. geçmiş olsun!


1niobe

Doktor Ahmet Çelik sünnet ücreti ne kadar alıyor arkadaşlar bilginiz var mı?


yesimk

Behçet Uzdan isterseniz güvenilir bir uzman ismi verebilirim. Ben oraya yaptırmayı düşünüyorum. İkiz tane olunca özele para veremem.


yaseminsurucu

behçet uzda ne kadar önceden gün mü alınıyo banada söylerseniz sevinirim eskişehirde 200 olan sünnet ücreti burda 750 lira keşke yaptırsaymışım orda tanıdık doktorda vardı..


handeruzgar

biz de dr. aydın mevsim'e gittik çok başarılı kendisi. lokal anestezi ile sünnet yapıyor.ilk önce emla sürererk o bölgedeki üst deri uyuşturuluyor , sonrasında iğne ile tamemen uyuşturuyor. oğlum 2 aylıkken yaptırdık  gecesine acı hissi kalmıyor. kesinlikle erken sünneti tercih etmek gerekiyor.
Cevaplamak için Üye ol