Adım adım gelişim seti üyeliğini iptal ettirebilen var mı?

SunaSercan soruyor: 1

Bu yıl başına kadar defalarca aradılar adım adım seti üyeliği için. en sonunda bezdim ve üye olduk ama beğenmezsem istediğim zaman iptal edebilme şartıyla. iki ay geldi set ve ücretine hiçbir şekilde değmeyeceğini düşündüğüm bir set. Yaklaşık on gün önce kesinlikle iptal etmek istiyorum diye aradım ve iptal bölümünden bana dönüş yapacaklarını söylediler ama tam tersine yeni bir kutu geldi. İptal ettirebilen var mı bu sete üyeliği. iptal edeceklerse bile bir ay daha göndermiş oldular. iptal etmek isteyen 1000 kişiye zorla bir ay daha satsalar kâr. iptal ettiklerinde de her ay karttan çekilen ücret tam olarak geri yatmıyormuş. 34,.. kesiliyor, geriye 30 TL gibi bir rakam yatıyormuş. Ücreti tam olarak geri almayı başarabilen var mı? 


Bu set oğlumun gelişimi açısından hemen hemen hiç bir işe yaramadı. çünkü oldukça geriden gelen bir set. anneanne, babaanne, dede öğrensin diye gönderdikleri set 13 aylık set. Ege bu kutu gelmeden 4-5 ay önce zaten anneanne, dede biliyordu. geçen ay hayvanları öğrenelim konulu kutu göndermişler, ama gel gelelim ege aylardır köpek görünce hav hav, kedi görünce miyav diyor zaten kendince. 

oğlum süper zeki filan demiyorum asla, ama setlerin bebeğin ayına göre çok geriden geldiği kesin. ayrıca eğitici oyuncak diye gönderdikleri materyaller çok kalitesiz ve hatta basit. geçen ay dört tane makara iki tane de parmak uzunluğunda çubuk göndermişler. bebek o ay makaraları çubuğa geçirmeyi öğrenecekmiş. 

uzun sözün kısası ben düştüm bu tuzağa, başkaları düşmesin (tuzak diyorum çünkü bu tür domuzdan kopardığım kıl kârdır mantığıyla iş yapan zihniyetten nefret ediyorum). çok daha uygun fiyata çocuğun gelişimine çok daha yardımcı olacak kaynaklar vardır eminim.

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


daco

sikayetimvar.com'a yazın, kesinlikle daha çabuk sonuç alırsınız. Birde olur da telefonda Tüketici Hakları'na şikayet edeceğinizi laf arasında söylerseniz belki faydası olur.Cevaplamak için Üye ol