Gökkuşağı internatinola scholl atasehir hakkında bilgi

burakysmn soruyor: 2

Merhaba ailecek çifte vatandasız..seneye anaokulu için ny a gidecegiz..ingiliZce ve ispanyolcayı bir hayli öğrenmiş olarak dönecegiz bir sene sonrasında..döndüğümüzde international bir okula gitsin istyorum yalnız büyük bir kurum değil ilkokul kısmı için daha butik bir okul arayısım var..ispanyolcadada 1. Sınıftan itbaren verilsin sosyal spor müZik anlamında doyurucu ingiliZcesi iyi olan pyp/ıb olsun anlayısından ötürü gökkuşağı koleji yakın geldi fikir olarak..ama giden , eğitm alan varsa bilgi almayı çok istiyorum..teşekkürler şimdiden..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


babybloom

Bugün Ankara kampüsü ile görüşme yaptım. Yüzdeyüz ingilizce olan bir sınıflarının olması güzel. Okul öncesi grup için okuma-yazma eğitimleri vermiyor oluşları ve bunu desteklemiyor oluşları benim için artı. uluslararası bir müfredat uyguluyorlarmış. Bu okul ile iligli aklıma takılan tek şey, internette hakkında yeterince yorum olmaması. Sizin postunuza verilecek cevapları merakla bekliyorum. 


SeviK

Merhaba, kayıt yaptırdınız mı? Ben de kayıt yaptırmayı düşünüyorum ama emin olamadım. İnternette fazla yorum yok gerçekten. Bilgi paylaşabilecek bir veli olsa keşke ...Cevaplamak için Üye ol