Doktor polivit vitamin şurubu ve carlson balık yağı önerdi ama.....

ELIFF82 soruyor: 6

AİLE HEKİMİMİZ OĞLUM İÇİN POLİVİT VİTAMİN ŞURUBU ÖNERDİ İŞTAHINI AÇMASI İÇİN BİRDE CARLSON BALIK YAĞI SANIRIM İÇİNDE VİTAMİN OLMADIĞI İÇİN YAZIN KULLANILMASINDA SAKINCA YOKMUŞ AMA ARAŞTIRDIĞIM KADARI İLE POLİVİTTE PARABEN VAR NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM KARARSIZ KALDIM KULLANIP KULLANMAMAKTA ŞUAN KİLOSU 10 BOYU 80 CM SON AZILAR GELİYOR SANIRIM SÜREKLİ ELİ AĞZINDA YAKASI SÜREKLİ ISLAK İŞTAH DA GİTTİ DOKTORDA KİLO KAYBETMESİNİ ÖNLEMEK LAZIM ZATEN DÜŞÜK KİLODA PRESENTİL DIŞINA ÇOIKMASIN DEDİ SİZCE NE YAPMALIYIM KULLANAN VAR MI?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Yesil_anne

Ben oğluma kullanıyorum Carlson;Kendimde kullanırım zaten balık yağı;İştah açıcı bir özelliğini görmedim ben açıkçası ama amacımda o değildi zaten;Yine de siz bilirsiniz.


maviboncukk

Dr u dinle derim:)


 Merve

Merhaba,  oğlum için dr. carlson balık yağı önermişti, oğlum carlson balık yağını şimdiye kadar yaz aylarında kullanmadı ama bu yaz devam etmeyi düşünüyorum, vitamin olarak dr. vitagil önermişti içeriğinin doğal olduğunu biliyorum ..


ELIFF82

BALIK YAĞI KONUSUNDA ÇOK KARARSIZ DEĞİLİM DAHA ÖNCE PEDİVİT KULLANMIŞTIK AMA VİTAMİN OLDUĞU İÇİN İÇİNDE YAZIN KULLANMAYIN DEDİ AİLE HEKİMİMİZ ONUN İÇİN CARLSON ÖNERDİ AMA POLİVİT DE ÇOK KARARSIZIM PARABEN KORKUTUYOR BENİ BİRDE ZATEN D VİTAMİNİ KULLANIYORUZ(BINGILDAGIMIZ KAPANMADIĞI İÇİN ÇOCUK DOKTORUMUZ VERDİ) FERİFER İSİMLİ KAN İLACINI DA AĞIR GELMESİNDEN KORKUYORUM 


maviboncukk

Forever living dışındaki markalar tü kaka size göre herhalde..


supperious

pec mix kids diye bişi keşfettim tamamen doğal katkı ve koruyucu madde yok google'dan aratabilirsiniz ekinezya keci boynuzu pekmezi dut ve üzüm pekmezi propolis vs iştah açıcı olarak kullanıyorumCevaplamak için Üye ol