Bebek Tenine Zarar Vermeyen Makyaj Ürünü ?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


revve

,


kedidirkedi

Clinique olabilir mi acep? Nemlendirici olarak da dogal yaglar kullanılabilir.


kedidirkedi

Yalnız var ya, ne rumuzu gördüm, ne kızınızın yasını, baslıgı gördüm, Allah dedim, gece gece kaşıntısı tutmus birinin! :))


kedidirkedi

Tam adamına sordunuz, cevap: hiç bir şey :)  İhtiyaç hissetmiyorum, ne bileyim :)


kedidirkedi

Evet evet, gidip yatayım ben. İyi geceler :)revve

,


kedidirkedi

Yahu burdaki kadınların bir çogu saçını bile taramadan gün geçiriyor, sen diyorsun ki gündüz hangi kremi, gece hangi kremi kullanıyorsunuz? :))

 


ozgelif

İşe başlayana kadar sıfı makyaj,sıfır parfüm. İşe başladıktan sonra normal hayata döndüm. Sadece parfümü kapının dışında sıkıyordum. Eve dönünce ne var ne yok suratımda yıkardım ve üstümü değiştirirdim. Elif öğrenmişti artık, ben ev halime dönene kadar beklemesi gerektiğini :)  Kullandığım özel bir marka yoktu. Zati şu yaşıma geldim, kendim için kullandığımı ve yaptığım hiç özel bişi olmadığını fark ettim şu anda :(edamira

ablam 1 yıl hiç kullanmadı.daha sonra da parfüm delisi olsada sürmedi.makyajını hep temizledi aralarda oluyordu tabi.ama annem torununu görmeye gittiğinde bol parfümlü rujlu gidiyordu ona yapma etme diyemedi desede dinlemediler ki bence haklıydı annem.aslında bu kadar da düşünmemek lazım diye düşünüyorum.


kedidirkedi

Yüzlerindeki fondoten ve allıklarla, hadi öp beni bir kere deyip öptürmeye çalışanlara sinir oluyorum. Buna görümcelerim de dahil ve kendilerine de söylüyorum. Çocuklar bizim gibi kibarlık da yapamıyorlar, şap diye öpüyorlar,niye benim kızımın dudakları onların yüzündeki makyaj malzemelerine temas etsin ki?Cevaplamak için Üye ol