Bebek Tenine Zarar Vermeyen Makyaj Ürünü ?

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


kedidirkedi

Bebekten önce krem süren var elbet de, sen bebek tenine özel sorunca önce sürülenlerin bir anlamı kalmıyor, sonra da sürmedikleri/süremedikleri için ondan cevap verilmemiştir :)


kedidirkedi

Ben de krem dedim ya işte? Allah'ım! Kremle nemlendirici farklı şeyler de, benim mi haberim yok yoksa?! :))


kitty

biodermin ürünlerine bakmanızı öneririm. gebeliğim boyunca atoderma kremini hem yüzümü hem de vücudumu nemlendirmek için kullandım. bebeklerde de kullanılan bir markadır bir dermatolog arkadaşım önermişti.  makyaj ürünü varmıdır bilmiyorum, makyaj işe döndüğümden bu yana bizim için de sıkıntılı bir konu. yanıtları ben de merak ediyorum. benim yaptığımsa; sizler gibi makyaj yaptıktan sonra ve eve gelip makyajımı çıkarmadan kızımı sarılıp öpmüyorum.


edamira

ben organik doğal makyaj malzemesi olduğuna inanmıyorum zaten makyaj yapan biri değildim.o yüzdende kendim ne oje ne de makyaj malzemesi kullanıyorum.parfüm dahi sürmüyorum.hamileliğimdede keza ne parfüm ne makyaj malzemesi kullandım.ne de oje sürdüm.
bunu yapabilirim diyorsanız böyle yapın bence. çok isterse canım allık sürüyorum. ben akşam eve gidene kadar o zaten uçup gidiyor.

bence bu konuda bizler hassas düşünüyoruz çevremdeki arkadaşlarım böyle yapmıyor.belki bu soruya cevap almanız zor.

ama ben her konuda çok hassasım ve bazen kndime kızıyorum
Cevaplamak için Üye ol