7 aydayim ve 13 kilo aldim

aryaa soruyor: 10

 

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


cansunay

bende 6.ayımdayım 10kilo aldım.


0tospembe

25 haftalık bende toplamda 5 kilo aldım henüz çok mu az almışım.


Ozlemdoruk

en ideal olanı hamileği 10 kiloyla tamamlamak. zaten 6.aydan sonra ayda 3 kilo alınıyor. ben hamileliğim ilk 3 ayında 2 kilo verdim. doğuma kadar da 20 kilo aldım:(((  otospembe senin durumun normal ama diğer arkadaşların kaderi de benim gibi olacak bu gidişle:)) sakın canınızı sıkmayın. hamilelikte bol bol yiyin, serbest:))


burak

22 haftalık hamıleyım 10 kılo aldım en azından yemek yememın ve kılo almamın bır sebebı oldugunu dusunup rahat rahat yıyorum)) mazeretım var):


cansunay

özlemdoruk arkadaşım bende 2,5aylık olana kadar hiç kilo almadım sonra birden almaya başladım:(:(  şimdi doktorun tüm uyarılarına rağmen (Kilon kalır ilerde sorun olur uyarıları)ben kilo almaya devam ediyorum.kendimi kontrol etmeye çalişiyorum ama karnım aç sürekli:):)burak arkadaş gibi mazeretim var diyip yiyorum:)iptal_uye

afiyet bal şeker olsun yedikleriniz ama yine de kilo alımınıza biraz olsun dikkat edin. hem doğumunuzun daha rahat geçmesi, hem bebeğin kilo alımının kontrollü olması hem de sonrası için... kilo alımının da bir standardı yok, ben son ayıma kadar (şeker riskinden dolayı) oldukça kontrollü yedim ama son ay ne olursa olsun deyip bol bol yedim herşeyden ama ilginç ki kilo almadım desem yeri var son ayda. ama tabi bol yürüyüş ve bol su hayatımdaydı.
hayırlı doğumlar...


sevfurkereym

ben ilk doğumumda 9 kilo  aldım doğum yaptım.ama 9 ayda bulantı yaşadım yemek yiyemedim herşeyden tiksindim.bebeğimde 4 kilo doğdu bebeği beslemişsin dedi doktorum.yemek yiyemediğim halde sağlıklı bi hamilelik geçirdim.bol süt içtim ceviz yedim,yemek yiyemedim ama kaliteli beslendim


basakboran

daha sekiz haflaık hamileyim ama cok sık karnım acıkıyosevfurkereym

bende 6 haftalık ilkinde aç gezdimdi.ikincidede herhalde herşeyi silip süpürücem mutfakta ne yesem die geziniyorum bende:)))))))


cansunay

bende sık karın acıkmaları mutfakta gezınmelerım 4ayda başladı:)Cevaplamak için Üye ol