İstinye'de çocuk doktoru

inci_yarenecem soruyor: 10

Arkadaşlar ben İstinye'de oturuyorum.  Bebeğime çocuk doktoru arıyorum.

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


inci_yarenecem

Dışardan küçük gibi gözüküyor. ama yan tarafta da devamı var hastanenin. Ayrıca çok da temiz. Personel çok güler yüzlü. Dokttorlar desen aynen. Hem bebeğimlede çok ilgilendiler.  Ve fiyatıda hastaneye göre çok uygun. Diğer arkadaş 200 veriyormuş ki 200 bence çok pahalı. Neden dersen bebek kontrolleri çok rutin çünkü.


jildando

Bende zamaninda kendim icin gitmistim Levent hastanesine, gayet memnun kalmistim. Hem ilgili hem de bilgili idi doktor. Bazen cok tip oluyor ozel hastane doktorlari


jildando

Sule hanim pahali gercekten ama ben takibinden cok memnunum, kizimda cok seviyor. Uzun uzun vakit ayiriyor falan. Gecen sene domuz gribi asisi icin saglik ocagina gitmistim, kizim ki hic doktordan korkmayan, aglamadan tatli tatli asi olan bir cocuk, resmen bagirta bagirta yaptilar, uzun sure doktor lafi edemedik. Ilk sene cok gidiyorsunuz gercekten ama sonra azaliyor. Kime giderseniz gidin ama dikkat edin cocuk seven bir doktor olsun. Ilk sene tabiki agliyorlar asi olunca ama eger tatli bir doktorunuz varsa bu is cocuk icin gayet severek yaptigi bir sey de olabiliyor.


inci_yarenecem

hduran doğru söylüyorsun. aşıları için sağlık ocağına gittiğimizde doktor rutin kontrollerden geçiriyor. doktor kızıma bakarken doktordaki o çocuk sevgisini yüzünden okuyabiliyorum. kızım normalde çok yaramaz ama o doktor kontrole geçince kızım susuyor doktora yandan yandan bakmaya başlıyor. doktor bile bu kız çok cadı olacak dedi:)))


nesejoy

Maslak acibadem Neslihan Korkmaz. Siddetle tavsiye ederim. Cok cok iyi bir doktordur. Kendisini bize capada cocuk doktoru profesor bir tanidigimiz tavsiye etmistiinci_yarenecem

Maslak Acıbadem muayene ücretleri çok pahalı. Arkadaşım Kadın Doğum Hemşiresi o söylemişti.


inci_yarenecem

canım dediğim gibi Özel Levent Hastanesi doktoru gerçekten çok iyiymiş. Bende oraya gitmeye başladım. Arkadaşımın yiğenide çocuğunu oraya götürüyormuş. Doktoru hem güleryüzlü hemde çok ilgiliymiş. Muayene ücretide 70 küsur. Özel sağlık Sigortası gerçekten her yerde işe yarıyor. Ben Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde doğum yaptım. Orda doğum yapanlara doğan çocuklara sigortyı ücretsiz yapıyorlar ve böylece kızımın özel sağlık sigortası da olmuş oldu.


selencem

Ben dogumdan sonra yaptirdim ceme, cok memnunum. Tabi ki bir seferde yuklu bir para odedik (isterseniz taksit yapiyorlar) ama simdi kafam cok rahat. İstinyede axa sigortadan yaptirdik, cok da ilgililer.inci_yarenecem

Bende çok şaşırdım. Doğumdan 15 gün sonra aradılar. Bebeğinize hastanemiz özel sağlık sigortası yaptılar dediler. Ayrıca olurda (Allah göstermesin) bebeğinizin hastanede yatma gibi bir durumu olursa hastanemizde ücretsiz yatış işlemleri de yapılacak dediler. Zaten çok memnun kaldım. Bebek doktoru çok ilgiliydi. Yakın olsa hiç düşünmeden o hastanede bebeğimin kontrollerini yaptırırdım ama taa Gaziosmanpaşa'da çok uzak. Eğer o tarafta oturan varsa hiç düşünmeden o hastaneye bebeğini kontrole götürsün.


neni

slm..tarabyaüstü  özel enhar hastanesine eski istinye cocuk doktoru şbrahim tatlısı geldi memnunuz 
Cevaplamak için Üye ol