playskool yaramaz toplar

seos soruyor: 10

  oğlum 8.ayına girdi playskoolun yaramaz toplar isimli oyuncağını kullanan var mı almayı düşünüyorum  çok eğlenceli görünüyor

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


seda_melis

Biz de çok severek oynuyoruz. İlk başlarda biraz uzak durdu ama sonra giderek çok sevdi. Müzikler cidden çok eğlenceli ama bir o kadar da gürültülü. Zamanla kendince değişik şekillerde oynuyor. Topların uçtuğu deliğe eğilip üfleyen havanın yüzüne gelmesi çok hoşuna gidiyor. Fakat kaçan toplar için birinin sürekli hareket halinde olması lazım, bazen Melis'i kandırıp kaçan topların peşine gönderebiliyorum, o da benim çok hoşuma gidiyor.


uzaylianne

Bizde 1 yaş civarında almıştık.Uzun süre keyifle oynadı kızım.Hatta ara ara oynamaya devam ediyor:)


Daphnes_Mum

9 aylıkken almıştım hala keyifle oynuyor, çok hoşuna gidiyor...Hatta gelen misafir çocukları bile en çok o oyuncağı seviyor yani çocuğun yaşı falan farketmiyor 3 yaşındakide 5 yaşındakide seve seve oynuyor.


sevdamefem

15 aylıkken almıştım. keşke daha önce alsaymışım dedim.hala çok sevrek oynuyor..


fulyaakdemir

ben 9 aylıkken almıştım bir yaşında oynamaya başladı. şimdi de en sevdiği oyuncağı yaramaz toplarıAysegul_

ben henüz karar vermedim bu oyuncağa ama almayı düşünüyorsan hepsiburadada indirime girmiş 54 tl civarı


NORTH_TAN

Biz bayıldık. Kesinlikle almanızı öneririm.

http://kuzeytan.blogspot.com/2010/03/tesekkurler-playskool.html


sevican

hepsiburada'da gerçekten uygunmuş fiyatı, benim de alasım geldi ama yaşanacak tatsızlıkları göze almak lazım. adamlar ne gönderiyor ne de muhattab alıp cevap veriyor. Aysegul_

ben şimdiye kadar hiç problem yaşamadım hepsiburada ile çok alışveriş yaptım. ama ekşisözlükte okuyorum yorumları filan şaşırıyorum bana denk gelmemiş belki de. peki siz ne zaman kullanmaya başladınız kuzeytanın annesi ? hepsiburadadaki yorumlarda bazı bebeklerin korktuğu, bazısının içine başka şeyler attığı için sökmek zorunda kaldıkları, bir de sürekli topları sizin yakalayıp toplayıp getirmeniz gerektiği gibi olumsuz şeyler yazılmış biraz. ben de bunları görünce biraz vazgeçer gibi oldum.


gamze_

Hala çok severek oynuyor. 11 aylıkken almıştık. Eğlenceli bir oyuncak:)Cevaplamak için Üye ol