playskool yaramaz toplar

seos soruyor: 10

  oğlum 8.ayına girdi playskoolun yaramaz toplar isimli oyuncağını kullanan var mı almayı düşünüyorum  çok eğlenceli görünüyor

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


NORTH_TAN

Biz 10. ayımıza başlarken hediye geldi. Geldiğinde Kuzey Tan dengeli olmasa da yürüyordu belkide dengeli yürümüsine yardımcı bile olmuştur. Topların peşinde koşturdu dans etti.
Bizimkide arada müzik aleti gibi kullanıyor ve topları tek eliyle yakalamay çalışıyor.


othilia

Ben Playskool'un Neşeli Küpler'ini aldım ve inanılmaz eğleniyor. Müziklerini kendi çalıştırınca çok mutlu oluyor, ce-e yapan bölümüyle oynarken kendinden geçiyor. Topları toplayacağım diye delirir miyim diye düşünürsen bence değerlendirebilirsin. Sanırım fiyat aralıkları da birbirine çok yakın.


Aysegul_

othilia link verebilir misin neşeli küpler diye bulamadım


othilia

Bulamaman normal zira Playskool değilmiş ki, Fisher Price mış:) http://www.akillifiyat.com/Product/fisher_price-neseli_bloklar_eglenceli_kasaba-oyuncaklar-en-ucuz-fiyatlari/140498 
Zaten ismi de neşeli bloklarmış:) Te Allahım yaa, kafa nerelerde dolanıyor bende acaba?!
Bu arada buradaki fiyatlar fahiş resmen ama biz çok uygun fiyata -70-80 arası bir şeydi sanırım- Ankara'da bir yerden almıştık.


Aysegul_

tamam teşekkürler :) uff kafam çok karışıyor oyuncakları birinden birine atlıyorum sürekli ühü ühü bu gidişle hiçbirini alamıcam :)othilia

Bence gezip dolaşma şansın varsa, öyle yap. Böylece hem görmüş olursun, hem de neye para verdiğini bilirsin, emin olursun.


NORTH_TAN

Koltuk altlarına kaçan oyuncaklar için biz çözüm bulduk:))) Oklava öğrettik oğluma oklavayı mutfaktan alıp çıkartıyor. (1 yaş sonrası aktivite)


seos

biraz daha bekliyim o zaman ben daha erken gibi 8 <ylığızı şu an ama herkes memnun anlaşılanseos

biraz daha bekliyim o zaman ben daha erken gibi 8 <ylığızı şu an ama herkes memnun anlaşılan


didemnurcan

arkadaslar ben hsonu Real'den aldım Yaramaz Toplar'ı ve 54,90 ya da 59,90 idi. Sanırım son gun 15 Aralık ama aklınızda bulunsun. Bu arada icinden pil cıkmıyor 4 adet buyuk pil de almayı unutmayın.
PS:Bizimki su an pek yuz vermedi ama sevmesini umuyorum.Cevaplamak için Üye ol