babalar günü için ne süpriz yapsam???

Tunam10 soruyor: 10

Bu babalar günü bizim için çok özel. Muhtemelen Tuna doğmuş ya da doğmak üzere olacak(tabi acele etmeyedebilir:)) Yani babamızın ilk babalar günü. Ya çok duygusal. Tamam en güzel hediye Tuna olacak. Ama ben yine de ona güzel bir süpriz yapmak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Tavsiyesi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


30 Cevap


bahargulce

teşekkür ederim canım.gülce zor bir bebekti ilk üç ay bir kabus gibiydi,şimdi çok şükür düzene girdi,gaz olayı azaldı.ama herşeye rağmen annelik tarif edilmez bir duygu...babamıza gelince bende daha tam karar veremedim:)))


Tunam10

genelde herkes ilk 3 ayını zor geçirmiş. bende bu durumu baştan kabullendim. kendimi hazırlıyorum yani. kolay olmayacağını biliyorum. ama dediğin gibi herşeye değer bence de. bu arada aklına güzel bir fikir gelirse bizle de paylaş:))


rabbit

Şimdi aklıma geldi ben hamileyken babalar gününde oğlumun ağzından bir mektup yazdım eşime çok mutlu olmuştu.


Tunam10

aa süpersin rabbit. nefis bir fikir:))çok teşekkür ederim.


rabbit

Rica ederim, hatırladığım kadarıyla , beraber maça gideceğimiz, basket oynayacağımız  günleri iple çekiyorum ve senin gibi bir babam olacağı için çok sanslıyım diye bitirmiştim, fikir verebilir sana canımTunam10

süpersin rabbit:)) tam can damarından vurmuş olurum. geçen günde şimdiden futbol topu alıp oğluşu ile oynama hayallerinden bahsediyordu. damardan girmiş olurum konuya:))


rabbit

Evet canım ya bu erkekler çok alem ben 6 aylık hamileyken gerçek basket topunun minyaturunu almıştı eşim oynarız diye, daha basket oynayamıyorlar ama çok guzel futbol oynuyorlar:))


ESRA39

aynı tişörtten bende melikşahla babasının resmi olan tişört hazırlattım..güzel oluyor...Tunam10

aynen aomer:) benim kocişte hiç sevmez böyle günleri. aynen aldığını beğenmeme ihtimali de yüksek. ben özel olmayan sıradan bir günde eşime forma yaptırtmıştım. bildiği futbolcu forması. arkasına tuna 17 yazdırtmıştım.( bebişimizin adı ve çanakkale plaka) acayip mutlu oldu. çok şaşırdı. belki böylesi daha anlamlı ama yine de bu babalar günü bizim için özel. anne baba olmamıza da bu kadar az kalmışken:)) mavi jeansteki istanbul tişörtleri hoşuma gitmişti. bebişler içinde var ama birebir aynısını bulamadım. sanırım siparişle yaptırmak gerekecek.


Tunam10

evet araştırayım bakayım baskılı tulumları. az vakit kalldı. önümüzdeki pazar babalar günü.Cevaplamak için Üye ol