babalar günü için ne süpriz yapsam???

Tunam10 soruyor: 10

Bu babalar günü bizim için çok özel. Muhtemelen Tuna doğmuş ya da doğmak üzere olacak(tabi acele etmeyedebilir:)) Yani babamızın ilk babalar günü. Ya çok duygusal. Tamam en güzel hediye Tuna olacak. Ama ben yine de ona güzel bir süpriz yapmak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Tavsiyesi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


30 Cevap


Aysegul_

Be burda öğrendiğim tish-o sitesinden sipariş verdim daha gelmedi umarım güzel olmuştur. bizimki de benim ondan habersiz aldığım hediyeleri hiç kullanmadı, o yüzden artık beraber gidip o ne beğenirse onu alıyordum. bunu da giymeyeceğini düşünüyorum ama en azından evde giysin ya noolur :)


Tunam10

ne aldın draysegul. babaya tişört bebişe body mi?


Aysegul_

bebişe bişi almadım ya sadece babaya tişört aldım ben.


Tunam10

bu arada erkekler iki türlü. onsuz aldığın şeyleri beğenmeyen,giymeyen illa birlikte gitmen gerekenler ki benümkü gibiler. bir de ya sen araştır bana şunu al sen bilirsin deyip hanımın aldığı herşeye kabulüm diyenler. çevremde arkadaşların bazılarının eşi böyle. milleti eşi olmadan pantalom bile alıyor.


Aysegul_

benimki ilki kesinlikle. ama beraber gittiğimizde benim gösterdiklerimi beğenip alıyor ne hikmetse :)Tunam10

 çok zor beğendiği için ben artık kendimi hiç zorlamıyorum:))


ESRA39

aomer hiç ilgilenme o kısmıyla ,siz hediyenizi alın, onlar sonra utanıyorlar yaptıkları davranış için...


Tunam10

mavi jeansten bir babaya bir anneye bir bebişe istavrit/istanbul desenli tişört aldım.
Bir örnek giyeriz diye:)) çok şekerler.Aysegul_

Benim hediye tişört geldi. Ancak ben ev adresini vermiştim bu akıllı kuryelerle artık sürekli internet alışverişi yapmaktan ahbap olduğumuzdan eve getireceklerine hastaneye götürüp eşime vermişler paketi!! Açmamış ama üzerindeki faturadan anlamıştır heralde :(( Sürprizin tadı kalmadı ühüüü. bu arada tişörtü ben beğendimm kaliteli olmuş.
Cevaplamak için Üye ol