Gece çocuklarınızı nasıl giydiriyorsunuz?

emineaslihan soruyor: 5

arkadaşlar merhaba;

Gece çocuklarınızı nasıl giydiriyorsunuz, oda sıcaklığını nasıl ayarlıyorsunuz? Tulum veya kıyafet olarak  ne ve hangi markaları kullanıyorsunuz? Ben 18 aylık kızım için neleri tercih etmeliyim.


Bu soruyu cevapla


5 Cevap


aakin

Merhaba, benim çocuklarım artık büyüdü ama o yaşlarda içi elyaf olmayan uyku tulumlarından giydiriyordum gece. alerjik oldukları için kaloriferi kapatıyoruz kışın, burunları tıkanıyor. ortam serin olduğu için terleme de olmuyor.


annecikcicik

Merhaba ben careyi tulum giydirmekte buldum yoksa üstünü örtturmuyor hasta oluyor.


denizderya1

Oda isisini 22 23 derecede tutuyorum. Carters polar tulum giydiriyorum. Uzerini ortmuyorum, ortunmek istemiyor oglum. Oda isisinin daha dusuk olmasi daha saglikli aslinda burun tikanmiyor. Daha dusuk isi isterseniz 1.5 togluk uyku tulumlari oluyor onlari tercih edebilirsiniz.


emineaslihan

üzerini örtmeme sorunu bizde de var. üstünü örtmüyor diye bu defa kombiyi açıyoruz gece terliyor ve hasta oluyor antibiyotik kullanıyoruz hala :(


ayazlali

Gece kalorifer kapalı, artık ne kadar olursa, 15 derece gördüğüm var sabah. Üstünü ortturmeyen çocuğa uyku tulumu, çok soğuksa içine kalın pijama, çok çok soğuksa yazlık uyku tulumu üstüne kışlık uyku tulumu. Gece kalorifer açmam, burnu kurur, terler.Cevaplamak için Üye ol