yediklerimiz ne zaman süte geçer?

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


algida

göğsünde emzirmediğin süt kalıyor diye biliyorum yani bebeğin emdikten sonra süt rezervleri yenileniyor yanlış bilmiyorsm..geçmesini istemiyorsan sütünü 3 saat sonra sağ göğsünü boşalt.


Ulku

benim doktorum yedigimle sutun gaz yapmasinin hicbir iliskisi olmadigini soylemisti.


toscana

allerji ilacı almak zorunda kalmıştım.ilaç çok uyku yapıyor.2 saat sonra bebeğimde uyumaya başladı.sanırım 1-2 saat sonra geçiyor.


esinci

bebeğinize zararlı olduğunu düşündüğünüz bir şey yediğiniz veya içtiğinizde 3-4 saat sonra göğsünüzü boşaltmanız ve o sütü bebeğinize vermemeniz gerektiğini biliyorum.zaten bir süre sonra göğsünüz tekrar dolacaktır.ben emzirdiğim dönemde bir diş tedavisi görmüştüm.doktorum bu şekilde tavsiyede bulunmuştu.


esinci

ne demek her zaman :))


evrenuzer

Bizim Isvec'teki bebek hemsiremiz pump&dump olayinin yani sagip atmanin bu anlamda bir ise yaramadigini, sütun de kan gibi iceriginin zamanla değiştiğini söyledi. Ornegin bir kadeh şarap içtikten sonraki uc-dört saatte emzirmeseniz iyi olur. Arada ogun atlayacaksaniz yani aptamil kullanacaksanız göğüslerinize fazla süte gerek yok mesajı vermemek icin sağmak iyi olur. Ben şahsen gerekli zaman aralığı verdikten sonra o sutu atmazdim ama. Bahsettigim bira ya da şarap yalnız rakı gibi yuksek dereceli olanları bilmiyorum.


merakli

Herkese Merhaba.
Belki kızacaksınız emzirdiğiniz dönemde vücudumuz için faydalı olmayan yiyeceklerden uzak dursanız daha iyi olmaz mı?

Bu siteye üye olup bir çok bilgiyi paylaşıp, çocuğunuz için araştırma yaptığınıza göre çocuğunuzu önemsiyorsunuz demektir.

Durum böyleyken minik bebekleriniz için hiç de sağlıklı olmayan besinleri tüketmeseniz daha iyi olmaz mı?
sevgiler.Cevaplamak için Üye ol