BEBEK ARABASI ANKARA'DA NEREDEN ALINIR?

burjuk soruyor: 8

MERHABA, ALIŞVERİŞE ÇIKIP BEBEK ARABASI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEDİK AMA SATICILAR YETKİN BİR BİLGİYE SAHİP DEĞİLLLER. NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR? ANKARA'DA KALİTELİ MARKALAR NEREDEN ALINIR VE  DAHİ UYGUN FİYATLI OLURSA ÖNERİLERİNİZ ÇOK MEMNUN OLURUM:) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


burcuveduru

acity'de karşılıklı toker bebe ve özelcan bebe var. ikisinde satıcılar arabaların özelliklerini çok detaylı olarak anlatabiliyorlar (özellikle erkek olanlar); yeri uygunsa uğramanızı tavsiye ederim. biz toker bebeden graco fusio aldık; çok da memnunuz. özellikle hafif olmasını ve hacim olarak az yer kaplamasını istiyorsanız tavsiye ederim. bir de chicco'nun living modeli vardı; o da oldukça iyi görünüyordu ama graco daha hafifti.


SelmaOnurEmre

Ulustaki Özelcan Bebeden almıştık biz.


gamze_yavuz

Özelcan'ın söğütözü mağazasına ulaşım daha kolay, arabayı da önüne rahat park edebiliyorsunuz. Oradaki arkadaşlar da çok yardımcı oluyorlar.


burjuk

Hepinize verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. aynı mağazayı önermişsiniz. Demek ki vardır bir sebebi diyip oraya gitmek lazım:) ama şu bir gerçek ki incelemelerime göre beğendiğim modeller sadece İstanbul'da satılıyor. SelmaOnurEmre

Nasıl yani?? İstanbulda olup da burada olmayan ne olabilir ki merak ettim:))


ozlmarmylmz

çukurambarda e-bebek mağazasından aldık
bol çeşit,marka,uygun fiyat


burjuk

Jane solo trio set, stokke explory, Inglesşna Zippy ve Bugaboo için internetten baktığım kadarıyla sadece İstanbul'da diye gördüm soruyu ilk sorduğum zaman... Ama geçen gün bir mağazada, size sormuş olduğum sorudan sonra, Jane ve bugaboo ya denk geldim Demek ki Ankara'da da herşey va. ve chikko nun kraft'ın hiçbir farkı yok. Ama şunu anladım ki tek başına internetten incelemek insanı yanıltabiliyor. Herkese cevapları için tekrar teşekkür ederim. 

Bu arada ozlemarmylmz çukurambarda bebek house a baktım oradan bebek arabası hakkında fikir edindim. Ama dediğin mağaza nerede bilemiyorum? Tarif edersen yerini çok memnun olurum...:)


meltemsu

Ben Jane Solo takım aldım.Çok memnunum.Ne chico ne kraft hiç içime sinmedi; iyiki de Solo almışım.Bebek housedan aldım,çok yardımcı oldular.ordaki çocuklar çok efendi ve yardımcı, sadece aklım jane riderda kaldi,ama yinede solo sanki katlanınca daha az yer kaplıyor.ben memnunum.


Cevaplamak için Üye ol