Diş doktoru arıyorum

Kaymacina soruyor: 5

Arkadaşlar, İstanbulda kadıköy tarafından çocuklar için uygun bir diçşi bilen var mı? 2 yaş diş bakımımız için.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


purplehoney

Merhaba, 

Kozyatağı, Atatürk Caddesi üzerinde, hemen Mc Donald's karşısında, çocuk diş doktoru var. Mc Donald's bahçesinden karşı kaldırıma bakınca rahatlıkla görülebiliyor. Ben henüz götürmedim kızımı ama çocuklar için özel bir yer olması dolayısıyla aklıma yazmıştım. İsim olarak biliyorum ama doktorun yerini nokta atışı tarif ediyorum size... Umarım işinize yarar. :)


Kaymacina

Teşekkürler purplehoney :)


purplehoney

Bu arada dün önünden geçince, adına dikkat ettim. Sonra da internette bilgilerini buldum. Buradan ulaşabilir, çocuk diş doktoru arayanlar: http://www.dishekimi.net/dishekimibul/default.asp?page=detail&dtid=23878&zone=ilbelgin

merhaba,

bende gurubun üyesiyim ve Yeditepe ün.diş hastanesinde çalışıyorum.Soruyu görünce dayanamadım.
Ne olur çocuk diş hekimi bulun.Çünkü bende diş hastanesinde çalışmaya başlamadan önce çocuklara diş hekimi yaklaşımının ilerideki diş hekimi korkularının başlangıcı olduğunu ve ilk muayenede sadece çocuk ile hekimin tanışıp sadece koltuğa oturttup,ikinci gelişlerinde işlem yaptığına tanık oldum.
yani hekim ile çocuk arasında özel bir ilişki oluyor ve tedaviyi tamamen çocuk yönlendiriyor.
tavsiyem doğru klinik seçmeniz.
Size Yeditepe Diş Hastanesindeki çocuk diş hekimlerini öneririm.Hem teknoloji ve gelişimi takip ediyorlar hemde çocuklara yaklaşımı mükemmel.


uzrakepi

merhaba belgin
yedıtepeden  tavsıye edebileceğiniz cocuk dıs dr u varmıCevaplamak için Üye ol