ferro sanal damla

nurayanne soruyor: 8

slm anneler şu ferro sanal damlasının lekesi nasıl çıkar bilen varmı ben oğluma kaşıkla veriyim tadını sevmediği için hemen kafasını çeviriyo tabi ortalıkta batıyo..leke çıkarıcılar fayda etmedi fikri olan varmı?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


EmineKartal

daha önce böyle bir soruya bir sürü yanit gelmisti.
http://www.nurturia.com.tr/questions/5ffef468-5a67-4013-8ccc-9cf100038378/1/lekeleri-nasil-cikartiyorsunuz
kül suyu kullanandan, ammay'in leke çikartisina kadar, lekeli hayati kabul edenden bulasik deterjaniyla lekeleri çikartana kadar.
kü hariç digerlerini denedim.
eger ilk yikamada çikmadiysa leke, sonrakilerde ne yaparsaniz yapin az da olsa izi kaliyor (özellikle ammay'in spreyini ilk yikamada kullanmak sart, yoksa çikartmiyor) yani bende öyle oldu. ama yine de bulasik deterjani en etkilisi sanirim. Frosh kullaniyorum ben bulasik deterjani olarak


perihan

Baştan leke yapmamaya çalıştım, mama kaşığına damlatıp meyve püresinin sonuna doğru verdim ağzına. Ne yapsam olan lekeleri tam olarak çıkartamadım.


cemre2011

ariel sıvı leke çıkarıcısını lekeli kısma biraz damlatıp yarım saat kadar bekleyin daha sonra bu kısmı elinizle biraz elde çamaşır yıkar gibi ovun hiç bir şey kalmayacaktır.fakat lekeli kıyafeti daha önce bir şey ile yıkamadan önce bunu uygulamalısınız.benimde başıma geldi ve sonuç mükemmeldi lekeler gitmişti.


totoro

Lekelenen kısma kurumadan bolca limon sıkıp çitiliyorum ve bol suyla duruluyorum. Kesinlikle işe yarıyor. Hatta eski lekelerde bile kumaşına göre işe yaradığı durumlar oldu. Tavsiye ederim.zynp_kys

bende mama sandalyesinin kuşağındaki lekeyi çıkaramamıştım limon sıktım biraz beklettim  yıkadım sonuç harika ...


zynp_kys

bende mama sandalyesinin kuşağındaki lekeyi çıkaramamıştım limon sıktım biraz beklettim  yıkadım sonuç harika ...


yetisen85

limon sıkın kesinlikle çıkıyornuketipek

domestos un rengarengiyle çıkıyor.bi kaç gün bekletmek gerekli.kolay gelsin.


Cevaplamak için Üye ol