Amazonas sling?

belisq soruyor: 2

Merhaba arkadaşlar, henüz doğmamış bebeğim için sling almayı düşünüyorum, bazı sitelerde amazonas sling diye bir marka gördüm. (msl:
http://www.bebekchik.com/?urun-348-Amazonas-Carry-sling-natura-450-cm-Kanguru.html
http://www.hepsiburada.com/Liste/amazonas-carry-baby-kanguru/ProductDetails.aspx?productId=oyunbebekchik02&categoryId=302476#Gorseller)
Aranızda hiç kullanan var mı? bir de bu sling denilen hadise (veya kanguru) yazın çok terletmez mi ya da kışın mantoyla kabanla filan da kullanılabiliyor mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


belisq

Teşekkürler arkadaşlar. Çok sık giremiyorum nete, ancak farkettim cevaplarınızı. Evet amazonas markası. Yani bu marka sling kullanan oldu mu diye merak etmiştim, bir de diğer sorduklarımı, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.


belisq

belki başka merak eden olur diye tecrübemi yazayım. ben dayanamayıp bu ürünü aldım ama çok da memnun sayılmam, ergo kanguru alsaymışım keşke diyorum çünkü bildiğiniz penye ama kalın bir penye kumaşın iki tarafı dikilmiş. üzerinde boy ayarı olsun diye fermuarlar var. iki parçayı çapraz takıyorsunuz. ben beşik pozisyonunda hiç kullanmadım çünkü bebek içine tepilmiş gibi oldu, iki saniye bile tutmadım o şekilde. başını dik tutabildiği için 3 aylıktan beri dik pozisyonda kullanıyorum ama yine de içim tam rahat değil bacak arası rahat etmeyecek gibi geliyor bana. bir de hava veya ortam sıcaksa bebek terliyor...Cevaplamak için Üye ol