gaz sancısı

fagen soruyor: 5

oğlum ilk 20 gün boyunca melek gibi uyuyordu gece gündüz herşey çok güzeldi.sonra gaz sancıları başladı ve beraberinde kolik ağlamalar.ağlama nöbeti iki üç haftada bir toplam 3-4 defa oldu çok kötüydü.şimdi gaz sancısı tutunca çok huzursuz oluyor uykuları bölünüyor emmekte bile zorlanıyor.eşim gaz damlalarına (bitkisellerine bile)ve rezene çayına çok karşı kesinlikle kullandırmıyor.karnına ısıtılmış havlu ve ayaklarına sıcak su torbası koyuyorum bazen rahatlıo bazen hiç işe yaramıyor.3.ayda geçer diyorlar sabırsızlıkla bekliorum.gaz sancısıyla ilgili deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


seyma_eymen

nurse harvey's şurup ama eşiniz karşıymış Allah kolaylik versin


ozgu_naz

of of neler yapmadım ben. 1 gün iyiyse 3 gün kötüydü kızım. taki 4. ayında ağızdan gaz çıkarmayı öğrenene kadar. krize girdimi niloşun dediği şu taşıma şekli varya onu yaprdık o çok iyi gelirdi gezerdik eviniçinde.sol koluna dışarıyı görecek şekilde yatırıyorsun.


ra_she_de

bifiform drops bize de yarayan tek şey olmuştu doktorunuza danışın bencede


ra_she_de

eşiniz karşıymış ilaca şimdi gördüm. başta bende karşıydım ama sonunda pes etmiştim. tatlı elma yağıyla karnına ve ayak tabanlarına masaj yapmak işe yarıyor.


fagen

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler ve tavsiyeler için çok teşekkürler.annelik çok güzel olduğu kadar çok zor ve sabır isteyen bir şeymiş. birde ilk çocuk olunca herşey daha zor.tüm annelere sabır ve gazsız  mutlu günler diliyorum:)Cevaplamak için Üye ol