2 kapılı araba sorunu:)

sedademirez soruyor: 8

arabamız 2 kapılı yani arka koltuğa oturmak için ön koltuğu öne çekmeniz gerekiyor:(bebiş için çok mu zor olur acaba indirip bindirmek??arabayı değiştirip aile arabası alma zamanımız mı geldi yoksa:)

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


Burcu

walla biz epey zorlandık..anakucağındayken hadi neyse de oto koltuğuna geçtiğinizde çok daha zorlanırsınız..eşinizi ikna edebilirseniz 4 kapıya geçin derim ben...ben zor ikna ettim,hala kendi arabasının aynısından görünce içi gider :))


pratikanne

Biz de ancak 3 ay dayanabildik. Anakucagindan oto koltuguna gecmeye yakin, bu boyle olmayacak diye 4 kapiya gectik. 2. cocuk gelince de 4 kapili ile idare etmeye calistik. 2 aylik direnisin sonunda minivan'e terfi ettik. Bundan sonrasi minibus artik.


sedademirez

çok teşekkürler cevaplarınız için.umarım kocayı ikna ederim de doğumdan önce bu işi çözeriz;)


Ulku

pratikanne :)
su anki araciniz hangisi? bizim de oyle bir dusuncemiz var da.pratikanne

Honda Odyssey


hamzayse

evet bizim yaptığımız gibi:)) hemen yeni bir araba alın:)arka tarafın ayak uzatma mesafesi bayağı geniş olsun .


PelinSelin

Benim de su anki arabam 2 kapili, gercekten kolay olmuyor. Ozellikle bebek uyudugunda onu oradan cikarabilmek iskence olabiliyor. Eger imkaniniz varsa bence de 4 kapili aile arabasi olsun, biz de en azindan babamizin arabasi 4 kapili...


cigdemyalcin

Valla arkadaşlar, Selin 28 aylık ve yaşıtlarına göre bayağı uzun bir çocuk (96 cm). İki ay kadar önce oto koltuğundan booster'a geçtik. Biz hala 2 kapılı Polomuzu kullanıyoruz.  Selin de hiç şikayetçi olmadı şimdiye kadar. Rahatsız olduğu durumlara katiyen katlanamayan, saray gelini narinliğinde bir kızdır, üstelik.


Cevaplamak için Üye ol