marmariste otel onerisi

sibel_a soruyor: 4

marmarıste tatıl yapan arkadas var mı? otel onerısıne ıhtıyacım var.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozgelif

Marmarisin içinde değil ama 15-20 dakika mesafede olan Turunç'ta zeybek hoteli önerebilirim. Aile işletmesi, otel biraz eski ama temiz ve yemekleri güzel. En iyi tarafı da otelden adımını kumsala atıyorsun denizi muhteşem. ALt kattaki odalarda kalmıştık biz. Elifi uyutup, odanın hemen önünde tavla sefası yapabiliyor ya da güneşlenebiliyorduk.  Turunç zaten çok ama çok güzel bi yer. Ben şahsen turist yoğunluğundan marmarisi pek tutmadım.İki gün kalıp turunca geçtik. Marmaris sezonda çok kalabalık ve sıcaktı. Turunçta bi iki bar ve sahilde çay bahçesi var.Sakin yani tam kafa dinlemelik.

Marmarisin içinde prestige otelde kaldık. Barlar sokağına uzak.Biraz daha sakin bi yerde ama denize sıfır değil. ara bi sokak yürümek zorundasın.Otel tertemizdi ama.

5 yıldızlı bi yer düşünüyorsan marmaris martı'yı düşünebilirsin. Bu sene yenilemişler. Biz iki sene önce kalmıştık gayet güzeldi.


sibel_a

onerılerınız ıcın cok tsk ederım özgelif. cok ısıme yarayacak.


Yesil_anne

Zeybek otele burada ki öneriyle geçen haftasonu gittim ;Tam bir rezalet bence orası.Ama illaki gidicem Turunca derseniz Fidan motel de yemeklerimizi yedik.harikaydı.


tdgteam

İdeal prime beach çok güzel bir oteldi, 2 sene önce gitmiştik.Cevaplamak için Üye ol