İzmir'de bebek dostu otel tavsiyesi? sürmeli efes - richmond ephesus hakkında bilgisi olan var mı?

stc2014 soruyor: 7

Merhaba, Temmuz ayında 11 aylık olacak kızımızla ilk defa tatile çıkacağız. Yer olarak İzmir düşünüyoruz. Kuşadası ya da Çeşme'yi bebekle deneyimlemiş anneler varsa tavsiye ve fikirlere ihtiyacım var. Ayrıca Temmuz'da İzmir'in denizi nasıl olur? Sürmeli Efes ve Richmond fena deil gibi geldi, gidenler varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


eesrae

Merhaba, biz oğlum 1, 5 yaşındayken ağustos ayında kuşadası ephesus a gitmiştik, çocuk dostu bir otel, odaların temizliği güzel, bebek icin neye ihtiyacınız olursa temin ediliyor.Su soğuk gelmişti oğlum için tüm gün kumsalda oynamıştı.


gulsah_ata_mete

Kusadasinin suyu guney sahillerine kiyasla soguk olsa da, egeye kiyasla iliktir.. Hele temmuz sonu agustos basi en sicak ve guzel zamanidir.. Ancak denizi her daim dalgalidir ama sig bir deniz oldugu icin cocuklar guvenle oynayabilir.. Biz senelerdir Kusadasina gideriz.. Bahsettiginiz otelleri deneyimlelememekle beraber isimlerini hep duydugum kaliteli oteller oldugunu biliyorum.. Iyi tatiller..


smurfs

Kesinlikle bodrum voyage torba hip mama kavanoz larinida bebek mayo beline kadar muhteşem çocuklar için bebekler için harika taze meyve standatlari odaya bile mama getiriyorlar ben çok memnun kaldım 9 aylık bebekle


guta

20 gün önce Efes Sürmeli Otel de kaldım iki oğlumla. Otel çok güzel, denize sıfır, muhteşem bir bahçesi var, 3 havuzu, çocuk oyun alanı, park, yeşillik, süper. Yalnız çok kalabalık bir otel. Yemek geliyor, 5 dakika sonra hiçbir şey kalmıyor. Bir de biz bahçe odasında kaldık. Temizliği bence çok eksikti. 1 yaşında oğlum, odada yürümek istiyor, hiçbir şeyi yere değmesin, yerden ağzına alıp götürmesin diye baya bir zahmet çektik. Standart odaları nasıldır bilmiyorum ama temizlik konusunda çocukla zorlandım. 


mustafamami

kendim gitmedim ama 2 çocuklu bir annenin blogunda okudum bu yeri Ömer Holiday Resort www.sharkhotels.com Kuşadası Güzelçamlı milli park civarında tam pansiyon. ben oğlum 3 aylıkken gümüldür Denizatı'na gitmiştim. çok lüks değil ama tam pansiyon olması cazipti. denizi de pek güzel değildi. şimdi de 3 yaş oğlum ve bebekle eylül gibi buraya gitmeyi düşünüyorum.  sLnKA

Biz de Richmond efesus'a gittik. 20temmuda.

Eski bir otel ama guzel bir otel.

Plajı çok büyük ve kumu çok guzel. Deniz sığ. Ama hep bi ufak ufak dalgalı o Yüzden biraz Bulanık.

Yemekler fena değil ama benek için özel bireyler pek yok. Bi köse var bebekler için orada bebe biskuvisi mikrodalga fırın ve blender var o kadar. Ben diyet kısmından haşlanmış sebze bulup yoğurtla onlardan verdim genelde. Odalar temiz ama yerde hali var. Hem iyi hem kötü. Oğlum sürekli yerde emekledi odada engelleyemedim ama için gitti tabi o hali kim bilir nasıl pisti. Ama hali olmasaydı bu sefer çok soğuk ve Artı pis olacaktı. Ama sonuçta hangi otel odası olsa emeklemek isteyecekti. Çok guzel bi çocuk Park'ı var yeşil alanlar da bolca. Ama yine olsa giderim diyeceğim bir otel değil.

Siz ne yaptınız nereye gittiniz?Cevaplamak için Üye ol