anaokulu önerisi yardım lütfennn

asksin_sen soruyor: 10


Halkalı atakent mahalesinde, Soyak olympiakent veya  avrupa konutları civarlarında 3 yaş için tavsiye edebileceğiniz anaokulu var mı? burayı neden önerirsiniz? Ödemenin peşin olmaması, çocuk okula devam ettikçe aylık olarak ücret ödenmesi bizim için önemli bir kriter.Yardımlarınız için teşekkürler.
Merhaba,

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


merymeli

ben fransada yasiyorum

baskalarinin onerisi belki senin icin veya cocugun icin dogru olmaya bilir.

Onun icin sana onerim cesiti anaokularinda randevu al ve cocugunla birlikte birkac saat

gecir. Hem egitmenler hakinda hemde ortam hakinda daha iyi bilgi edinebiliyorsun.

Ve en onemlisi cocugunun kendisini rahat ve huzurlu hissetmesi

 


merymeli

Mine anaokulu

E-POSTA : iletisim@mineanaokulu.com

TELEFON : 212 698 81 36

FAKS : 212 470 95 71

ADRES : Atakent Mah.Toplu Konutlar 1.Etap 1.Bölge

Kutlutaş A5 Karşısı No: 17 Halkalı/K.Çekmece/İstanbul

 

Buraya bakalilirsin

 

 


asksin_sen

teşekkürler,
yakın bir arkadaşımın yardıma ihtiyacı var. fransa'da işler nasıl gidiyor bilmiyorum ama istanbul'da insanın çocuğu için, içine sine sine anaokullarına bakabilmesi mümkün değil. (iş,güç,trafik,haftasonu kapalı olmaları,çocukla gezmek zorunda olunması vs) bu yüzden hem sıcak referanslar hem de soğuk referanslarla genelde memnun olunan yerleri öğrenmeye çalışıyoruz. Seçim aşamasına gelince eldeki birkaç alternatifi yerinde inceleyerek karar verecekler. Uyarın için çok teşekkür ederim. asksin_sen

teşekkürler :)ozgeozc

Merhaba,

Ben de aynı arayış içerisindeyim. Bir karar verebildiniz mi acaba?


asksin_sen

Merhaba,Arkadaşım Minik Panda Anaokulu'nu tercih etti. Şimdilik çok memnun ancak
Avrupa Koleji Olympiakent Anaokulu diye bir yer görmüş geçen gün. Yeni başlayacak olsa oraya da bakardım diyor.


meliser

insan tabi ki hepisini gezip ona göre karar vermeli ancak bana göre yine de en önemlisi tavsiyelerdir.Çünkü her gittiğiniz okul kendisini övüyor gözünüzü boyamaya çalışıyor.o kısa süre içerisinde de gördükleriniz ve size anlatılanlara göre karar vermek zorunda kalıyorsunuz.batı yıldızını , avrupa koleji olympiakenti , minik pandayı ,bahçeşehir koleji anaokulunu hem gezip görmüş hem de bir kısmına çocuğunu göndermiş birisi olarak benim size tavsiyem kesinlikle minik panda.erkekbabasi

Merhaba,


Merhaba okuduğum çoğu yorumda minik panda hakkında iyi yorumlar görüyorum. Joyfull house ile kötü bir deneyimimiz oldu. Ben floryadaki helen doron un da çok methini duydum. Şimdi halkalıdada açılmış.


EmirPinar

merhaba; oğlum yaklaşık 1 yıldır minik panda sefaköy şubesine gidiyor ve gayet memnunum öğretmenleri birebir ilgileniyor sosyal aktiviteleri çok iyi diğer okullara göre fiyat fazlalığı var ancak bence değer temizliği ve eğitimini beğeniyorum , ödeme koşulları aylık olarak belirlenmiştir , yıllık olmadığından sorun yaşamıyoruz.Halkalı şubesininde aynı koşullarda olacağına inanıyorum.


Cevaplamak için Üye ol