oğlum kakasını yapamıyor

sgamze soruyor: 4

merhaba arkadaşlar. oğlum 3 aylık sadece anne sütüyle besleniyor. doğduğundan beri kakasını 3 günden önce yapamıyordu ama artık 5 günü buluyor. buda onu çok huzursuz ediyor. yüzü hiç gülmüyor.beslenmesi iyi, hem alttan hem ağızdan gazını çıkarıyor, uyku problemide yok ama uyanık olduğu zamanlarda sürekli ağlıyor.ne yapacağımı bilemiyorum. huzursuzluğunun tek nedeninin kakasından kaynaklandığını düşünüyorum. benimle aynı sorunu yaşayan tecrübeli annelerden yardım istiyorum.oğlumu rahatlatmak için ne yapabilirim.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


mona_roza

evet arabada kaka daha rahat yapıyorlar sallanma olduğu için. hatta kolikli bebekler arabada daha rahat uyuyorlarmış die duymuştum. bi çay kaşığı zeytinyağı vermeyi deneyebilirsiniz. oğlumda 5 gün hatta bazen 10 gün bile yapmıyordu 10 günde biraz sıkıntılandı o da z.yağı ile çözüldüMelekAnne

neyran merhaba. Ferplex neden kullandınız? Doktorumuz oğluma ferplex ve folbiol verdi. Oğlumda kansızlık, kan değerleri düşük ve demir eksikliği çok fazla. Kullanan var mı bu ilaçları nasıl kullandınız? Etkisi oldu mu?

tşk

Cevaplamak için Üye ol