gece uyanma

hale15 soruyor: 7

mrb sevgili anneler,kızım 4 aylık olmak üzere ve hala aralıksız gece uykumuz yok mama ve memeyle besleniyor hatta meme daha az maalesef,akşam 9buçuk gibi uyuyor bu ilk uyusundan uyanması daha geç sürüyor ama daha sonra 2-3 saate bir uyanıyor bazen emiyor bazen mama yiyor uyumaya devam ediyor sabah da 7 buçuk mutlaka uyanıyor.aralıksız uyuyan bebekleri duyuyorum ve okuyorum,benim bebeğimin aralıksız uyumaması bir soruna işaretmidir yoksa benim bebeğime özgü bir alışkanlıkmı???

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


tenyax

benim oğlum 21 aylık hala aralıksız uyumuyor.sizin bebeginiz 3 aylıkmıs aralıksız uymasını beklemeniz icin cok kücük.zaten bence aralıksız  uyumasın bebeginiz, 3 saatte bir beslenmesi lazım bu kadar kücük bebeklerin.2 yasından önce aralıksız uykuya gecmiyrmus cogu bebek.


angel73

merhaba benim oğlumda 4  aylık .geceleri uyuyor ama doğal olarak bebek acıktığında uyanacaktır.Besledikten ve altını değiştirdikten sonr tekrar uyuyor.Bütün gece deliksiz uyumasını bekliyemezsiniz o daha çok küçük ve beslenmeye ihtiyacı var gayet normal.Bunda sorun olacak bısey yok.


silky

benim kizim 15 aylık ve hala geceleri 1 kere mutlaka uyaniyor aciktigi icin. 3-4 aylik bebek butuın gece uyumasi icin cok erken. merak etmeyin bu bir sorun degil, cok normal bir durum.


hale15

teşekkür ederim,herşeyinde evham yapabiliyorum,anne olmak değişik birşeymiş...


hale15

teşekkür ederim,herşeyinde evham yapabiliyorum,anne olmak değişik birşeymiş...


deryaninkuzusu

daha çok erken bunun için,benim kızım yaşına girecek hala geceleri sık sık kalkıp emer.Bazende  uyanır ve uyumaz..yani deliksiz uyuduğu hiç bir gün olmadı .Kalkma sayısı 5-10 arası değişiyor.Sabırlı olmalıyız yolumuz uzun..


eda_piraye

Benim kızım da 10-11 saat kesintisiz uyuyor.Doktorumuz uyandırmama gerek olmadığını söyledi.Gelişimi de gayet iyi.



Cevaplamak için Üye ol