Ankara 'da çocuk doktoru önerisi?

calemity soruyor: 10

merhaba..

doktorumuzu değiştirmek istiyoruz nitekim 9ncu aydan beri kontrollerimize gerisin geri gidiyorum ..yardımcı olabilir  misiniz?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


calemity

ya nurturia da ankara lı anne mi yok ankaralı anne var dr undan memnun annemi yok yoksa bunu bizle paylaşmak isteyen mi yok anlamadım:((

iki gündür cvp veren olmadı :(((


evren

Bizim doktorumuz Güven hastanesinde. Doktor Taner Aksoy, sağlık güvenceniz ne bilmiyorum ama sgk'lı hastalara bakmıyor. Biz memnunuz.  Hacettepe profesör Murat Tuncer'e de götürüyor arkadaşlarım.


burcuonair

selam
su anda ankarada degiliz ama oradayken GOP'ta ABC cocuk kliniginde Suna Emir'e goturuyordum Poyraz'i, gayet memnunduk..telefonu 428 28 18..arayip bilgi alabilir veya adresi ogrenebilirsin..Evren'in onceki cevapta bahsettigi murat tuncer'de ayni klinikte..


calemity

çok tşk ederim:)


gokce_defne

Bizim doktorumuz Prof. Dr. Vedat Köseoğlu (www.cocukdoktorunuz.com) çok memnunuz.ipek

bizde 3. ay kontrolümüzde ilk defa Vedat beye gittik. ilgili bir doktor. devam etmeyi düşünüyoruz.


akrn

Bizim doktorumuz Pınar Ergül, Ümitköy Galleria'nın hemen karşısında muayenehanesi. gayet sakin, rahatlatıcı bir doktor. 24 saat kendisine ulaşabiliyorsunuz. tek dezavantajı herhangi bir hastanede çalışmıyor. sadece özel muayenehanesinde çalışıyor. google'den iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


calemity

herkese çok teşekkür ederim Ertuğrul güler adlı bir doktora götüreceğiz bu ay eğer memnun kalmasak Alev kutluyu denemek istiyorrum:))gokce_defne

Umarım Ertugrul Beyden memnun kalırsınız çünkü Alev Kutlu'dan randevu alabilmek imkansıza yakın bir şey:)


calemity

hadi ya.. merak ettim şimdi :))Cevaplamak için Üye ol