Ankara 'da çocuk doktoru önerisi?

calemity soruyor: 10

merhaba..

doktorumuzu değiştirmek istiyoruz nitekim 9ncu aydan beri kontrollerimize gerisin geri gidiyorum ..yardımcı olabilir  misiniz?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Biz İstanbul'da oturuyoruz ama annemler Ankara'dalar. İnanması güç ama İstanbul'da hala bir doktor edinemedik, aşılarını sağlık ocağına yaptırıyorum. 1 kere de özel bir kliniğe gitmiştim, çocuk doktorundan hiç memnun kalmadım.

Uzun lafın kısası annemlere sık gittiğim için Ankara'da götürüyorum doktora.

Gazi Tıp Fakültesi'nde Prof. Dr. Ufuk Beyazova harika bir doktor, Ufuk Hanım'ı herkese tavsiye ederim. Ben sormadan kafama takılan herşeyi kendisi anlatıyor.


PetekRuya

Biz kızım doğduğundan beri Ertuğrul Güler' e gidiyoruz. Yanında pedagog Gülsüm Hanım da var, her kontolde o da gözlemliyor Rüya'yı  ve bizi yönlendiriyor. Özellikle bu hizmetten çok memnunuz, bence doğru bir seçim yapmışsınız.

Sevgiler,

Petek & Rüya


bendeniz1009

Alev Oğuz Kutlu diyorum ama cidden randevu almak zor olabilir.


gokce_defne

Alev Hanım 1 yaş kontrolü için bize randevu verecekti, şu anda kızım 20 aylık hala bekliyoruz. (3 kez hatırlattığımı da belirtmek isterim)


Ulku

ahah gokce :)
alev kutlu tarzi bir doktor da murat tuncer imis.



burcubrsn

o  ne öyle yaa 8 aydır randevu beklenirmi:) Yok Ülkü Murat beyin ekibi o kadar insafsız  değil..En azından dönüp bilgi veriyolar yurtdısında, kongrede onun için veremiyoruz vs diye:) ve ısrar edince bir ay içinde alabiliyosun..


gokce_defne

iyi de randevu almak için ısrar mı edilir? doktor mu kalmadı memlekette?


gokce_defne

iyi de randevu almak için ısrar mı edilir? doktor mu kalmadı memlekette?



Ulku

ben derdimi baska bir baslik altinda anlatmistim, ben oyle doktor degil, devrimci doktor istiyorum diye, tarif de etmistim :) o yuzden alev hanim ve murat beyi deneyecegiz..
biz de bikac profa gittik, gidiyoruz, cok tontonlar, opesim gelir her seferinde, rahattirlar, "cocuk iste, oyle de buyur boyle de" havasindadilar, tibben herseyi bilirler sozum yok o yonden icim rahattir ama ben cocugumla iletisim kuracak, sonra mesela "ayvayi dilimleyip kurutun koklatin, zihni acilir" (:P) ya da "cocugunuzla yatak uzerinde her gun 3 dk birlikte ziplayin" (:P) diycek, "sears'i bi arastir bakalim ilginc seyler soyluyor, sonraki muayenede tartisiriz" diycek bi doktor ariyorum.


aylis

ARKADAŞLAR BEN DE ECE'Yİ  8.AY KONTROLÜ İÇİN FARKLI BİR DOKTORA GÖTÜRMEK İSTİYORUM. MALUM EK GIDALARDAYIZ, DİŞ ÇIKARMA DÖNEMİNDEYİZ VE NEŞELİ FIKIR FIKIR OLAN MİNİĞİMİN HUZURSUZLUKLARI VAR. AÇIKÇASI ŞİMDİYE KADAR GÖTÜRDÜĞÜM DR LARDAN PEK MEMNUN KALMADIM.YETERİNCE BİLGİ VERMEDİLER. BU BEKLENTİLERİMİ KARŞILAYACAK KONUŞKAN, İLGİLİ VE TECRÜBELİ BİR DOKTOR ARIYORUM. MALUM HERKESİN BEKLENTİLERİ FARKLI. 



Cevaplamak için Üye ol