Ankara 'da çocuk doktoru önerisi?

calemity soruyor: 10

merhaba..

doktorumuzu değiştirmek istiyoruz nitekim 9ncu aydan beri kontrollerimize gerisin geri gidiyorum ..yardımcı olabilir  misiniz?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


aylis

PAMUKELMA EVET İŞTE BEN DE ÖYLE BİR DOKTOR ARIYORUM. ÇOCUK DOKTORLARI AYNI ZAMANDA İYİ BİR PEDAGOG DA OLMALI


burcubrsn

tabi canım doktor mu kalmadı memlekette..çok var da benim istediğim gibi yok:) onun için bazılarınıza abartı gelebilir ama beş dr denememden sonra Murat beyi buldum:)
8 ay kesinlikle beklemem ancak bir ay Murat beye değer..;)
Pamukelmaya katılıyorum, çok güzel anlatmıs benim de derdimi;)
bu arada istediğim dr dan randevu almak için gerekirse ısrar da ederim..ne güzel onlar için bu kadar çok talep görüyolar ve hastalar sırada bekliyo..her dr a nasip olmaz bu durum...


NevraArer

merhabalar,

Ben Çınar'ı Dr. Namdar Uluşahin'e götürüyorum ve çok memnunum. Ofisi GOP'ta eskiden de Güven'de çalışırmış kendileri...


bitos

Merhaba,
mümkün olduğunca ilaçsız hatta kozmetiksiz çocuk büyütmek isteyenler için Dr. Pınar Ergül de iyi bir alternatif. Ben doğumdan beri götürüyorum ve çok memnunum. Ümitköy de muayenehanesi var. 24 saat ulaşılabilir durumda ve çok ilgilidir. Önerileri genelde zeytinyağı sür, biraz limon damlat, ballı ıhlamuru denedin mi vb. şeklindedir.... Bunun yanında 3 aylıkken EKO, ultrason vb. kontrollerimizi de yaptırıp tedbirli de davranmıştır. Anneyle psikolog gibi saatlerce konuşur her türlü derdini dinler:)


fulyaakdemir

merhaba

bende efe arda yı doğduğundan beri alev hanıma götürüyorum çok memnunum ama randevu almak
gerçekten çok zoromernihan

Dikmen de Muserref hn var. Gidin gorun doktor nasil oluyor. Nefis bi kadin, insan once. Hali tavrı ilaclara asilara yaklasimi, pekmezlere ballara sutlere olan tutumu, ilaclardan ve gereksiz doktor ziyaretlerini cok cok yersiz bulan gercek bi insan iste, gidin gorun. Ne randevu almak zor ne muayene ucreti fahis..
kuzenimi buyuttu, hala arasirlar herseyini bilir hicbiseyini unutmaz.. Nefis kadin . Cok catlak bi sekreteri var uyarayım, once cok tuhaf sonra cok komik geliyor insana.such a character!!!.

Ben izmirden geldim de sirf ona gittim yani..


asligunuc

Biz de arkadaşlarımızın önerisiyle Hoşderedeki Fatih Has. de Salman bey e götürdük çok tatlı bir dr ben oturuyorum 20 aylık oğlum kendi kendine muayene oluyor, memnun kaldık, önerebiliriz..


kuzeyy

Bizim Doktorumuz Sn. GÖKHAN AKTAN. Tunalı'da Sevgi Kuşağı muayenenin ismi.. Kesinlikle çok profesyonel bi doktor.. Ben de tavsiye üzerine gittim ve çevreme de seve seve önerdim.asaritas

Murat Tuncer ismi aynı isimse 2-3 gün önce Hacettepe rektörü olan hocanın da adı.

Bizim çocuk doktorumuz da Prof.Dr. İlhan Tezcan. 2 yıldır kendisine gidiyoruz. İnanılmaz sabırlı, her gittiğimizde sadece bebeğin değil, bizlerin de halimizi ve hatrımızı soran hassasiyeti var. Ayrıca bebeğimizin aşılarını yaparken de çok titiz ve hijyenik davranıyor. Özellikle de bu açıdan kendisinden çok memnunuz.

Hocamıza gidiş gelişlerimiz 2 yıldır sürüyor ve bu süreçte bebeğimizde kritik bir hastalık oluşmadı çok şükür; ancak hocamızın enfeksiyon/immünoloji alanındaki bilgisi çok derin belirteyim. Websitesi aşağıdadır, merak edenlere:

http://ilhantezcan.com/


kem

evet murat tuncer şu anda rektör kendisine ulaşmak zaten zor oluyordu artık neredeyse imkansızlaştı oğlum hastalanıyo kensini kongrede yurtdışında vs başka doktorlara götürmek zorunda kaldık baktıkki artık kendisine gidemiyoruz düzenli olarak kontrollerini o yapamıyor denk geldiği zamanlardqa da 500 tl gibi rakamlar ödüyoruz doktorumuzu değiştirmeye karar verdik tavsiye üzerine gökhan aktana gittik keşke hiç gitmeseydik kesinlikle teşhis KOYAMIYOR BU KONUDA ÇOK YETERSİZ dolayısıyla tedavide edemiyo bu sebepten kulakta oluşan ve geçmeyen iltihap nedeniyle benim duyduğum iki çocuğun kulağına neredeyse tüp takılacaktı kbb doktoruyla çözümlediler 2 aylık çocuğuma peditus ilaç ve4rdi kesinlikle vermeyeceğimi söyleyince başka bi ilaç verdi prospektüsünü okudum bir yaşın altındaki çocuklara verilmemelidir yazıyordu kensini aradım o yazsın önemli değil dedi o saatten sonrada asla götürmem büyük oğlumuda dediğim gibi bi türlü tedavi edemedi şu anda tam gün yasası nedeniyle saadet arsandan randevu almak çok zor şimdi ertuğrul gülere gidiyoruz memnunuz umarım böyle devam ederCevaplamak için Üye ol