Ankara 'da çocuk doktoru önerisi?

calemity soruyor: 6

merhaba..

doktorumuzu değiştirmek istiyoruz nitekim 9ncu aydan beri kontrollerimize gerisin geri gidiyorum ..yardımcı olabilir  misiniz?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


nalangenc01

TOBB etü hastanesinde Nejat Hoca. Ulaşması biraz zor ama çok başarılı bir doktor. Ben ikinci çocuğum için de ona gidiyorum.


smmm06

ilhan tezcan uzak durulması gereken bi dr düşünün ilk çocuğum ve senin sütün beslemiyo mamayı artır diyen bi dr gerisine siz karar verin haa bu arada her hafta kilo kontrolüne çağırıyodu 15 günü geçincede tekrar para alıyodu neyseki 3 ay gittik ama 3 ay bize çok şey kaybettirdi çocuğum emmeyi bıraktı resmen sefil etti bizi karda kışta her hafta kilosuna bakalım yok sütün beslemiyo falan filan sonra murat tuncere gittik inanılmaz memnunduk gerçi artık götüremiyoruz yoğunluğundan dolayı ama en azından 1.5 yaşına kadar gidebildik


Hatunhatinoglu

Pedimerk Dr Serdar FIRAT teşhis ve tedavide iyidir ücretleri de makul


bella_donna

ilhan beyle ilgili bizim de kötü anılarımız var. bir kez götürdük pişman olduk çoklu alerjik çocuğa boyalı lolipop ikram etti yemiyor deyince de vah vah yazık dondurma şeker çikolata yemeden hayat mı geçer! dedi 5 yaşında çocuğun yanında. hafif ateşi vardı koşup oynuyordu başka belirti yok hemen antibiyotik yazdı kulağına vurmuş dedi ( vermedim tabii iki gün sonra sapasağlamdı çocuk viral enfeksiyon geçiriyordu)istediği tahlilleri yaptırdık hormon tahlilleri filan vardı çıkması uzun sürdü 14 gün olmuş sekreter para istedi sonuç göstermek için! bu kadar da olmaz dedik götürmedik .daha ne teşhis koymuş ne tedavi var 350 tlyi kaç sene önce alıyor ama tahlil sonucu için para istiyor böyle şey mi olur? 


bella_donna

ha bu arada normalde murat tuncere götürüyorduk memnuniyetimi anlatamam. rektör olmasına çok çok üzüldüm bazıları beklenir mi demiş beklenir aslında çünkü o gidince alternatifini bulamadık. titizliği ilgisi bilgisi bambaşkaydı. herkes rektör olur ama bu kadar sevilen bir dr olamaz diye düşünüyorum şahsen.


rakunn

Serdar Fırat memnun olanı var, ama olmayanı da var. Kendisi aylarca takibini ona yaptırmamıza rağmen, tahlillerimizi güvencemizin karşıladığı yerde ücretsiz yaptırmayı tercih ettiğimizi söyleyince "ee, para işin içine girince işler değişir hanımefendi, sonuçlarınızı değerlendirmem." diyerek bizi hayal kırıklığına uğratmıştır. İki aylık lohusa hastasının karnına bakıp "hamile misiniz?" gibi espriler de yapabilir. Demir eksikliğini ilk bakışta ten renginden teşhis eden dr'a gidene dek yavrunuzun kritik derecede demir eksiğinden haberdar olamayabilirsiniz. Bu aşamada da "teşhisi iyidir" tespiti şüphe uyandırıyor.. 


Cevaplamak için Üye ol