Zafer kolejinin ilkokulu hakkında bilgi ve deneyimlerimizi paykaşabilir misiniz

neval689 soruyor: 6

zafer koleji hakkında bilgi deneyimlerini rica ediyorum

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


yaprak

Atatürkçü bir okul onu biliyorum bu da yeterli sanırım


onem

İlköğretimde henüz sistemlerini oturtamayan bir okul. Fiziki şartları çok iyi, her türlü etkinliği yapmaya çalışıyorlar, ancak hiçbir şeyin sonucuna ulaşamıyorlar.

Dönem içinde bile öğretmen-öğrenci sirkülasyonu yaşanması rahatsız edici.
Önümüzdeki yıllarda belki daha iyi olacaktır, sistemi yerleşecektir, bu anlamda oldukça yeni bir okul.
Atatürkçü bir okul, ancak bu yeterli değil :)
Sevgilerimle..


cfka

Merhaba onem


Bizim kızımız anasınıfına baslayacak Eylülde 60 aylık oluyor inşallah. Şu an Bilkent Çekirdek Yuvada, kres dusunenlere öneririm.
Zafer koleji ve Anafartalar koleji Yenimahalle şubesi arasında kaldık gibi. Zafer kolejinin fiziki şartları çok güzel, bahçe yeşil alan bunları cok sevdik. Evimize servisle 15-20 dakika. Anafartalar koleji ise yeni açılacak henüz inşaat bitmedi evimize araçla 5 dakika. Aslında benim aklımda bir de Yükselen koleji var o da servisle 20-25 dk ancak cevre yolundan aracların hızlı gittiği bir yoldan gidiyor her ne kadar servisin hızını nerede oldugunu takip edebilseniz de. Sorum şu ki sizce Zafer Koleji ne göndermek yola değer mi, bir de yaklaşık 10bin TL fiyat farkı var Anafartalar ile. Anafartalarda yeşil alan yok ve yeni açılacak bir şube, bu da düsündürüyor. Ne yapalım sizce:)

Tesekkurler


onem

Sevgili cfka,

Ankara şartlarında zaten okul dışında geçirilecek pek fazla zaman olmuyor. Bu nedenle yeşil alanın önemi azalıyor. Zafer kolejinde yeni bir eğitim sisteminden bahsediliyor, ama bizim için geç oldu. Belki sizin ilköğretim zamanınıza kadar yoluna girer. 
Anafartalar Koleji hakkında hiç bilgim yok.
Evinize yakın olması önemli, gerektiğinde sizin de kolay ulaşmanız açısından. 
Yine de pek çok parametreyle beraber değerlendirerek karar verecek olan sizsiniz. 
Daha önce de okullar konusunda aşağıdaki linkte de tartışmalarımız vardı, belki okumuşsunuzdur.
Sevgilerimle..


neval689

Biz de düşünüyoruz,anaokulu müdürü hem anaokulu hem ilkokula bakacakmis,evet biz de a de alan olarak ankaradaki en iyi okullardan ancak,bu yeterli olmuyor


Ulku

Yeni haber:

"DARBE soruşturmasında Akıncı Üssü’nün ikinci imamı olduğu savcılıkça tespit edilen, Anafartalar Kolejleri’nin sahibi Hakan Çiçek’in, darbe girişimi sırasında Akıncılar Üssü’nde olduğu ortaya çıktı."

http://www.hurriyet.com.tr/2-imam-o-gece-akincidaydi-40179298

Iki subesi kapatildi zaten, 1 Agustos tarihli guncellenmis kapatilan okullar listesinde var, yenimahalle subesi henuz acilmadigi icin listede yoktu, o da acilmaz artik.Cevaplamak için Üye ol