Özel sağlık sigortası hakkında bilgi?

pinarsultan soruyor: 4

Merhaba, çocuklar için özel sağlık sigortası olan arkadaşlar, sigortanız neleri kapsıyor? Memnun musunuz.? Ne kadar prim ödüyorsunuz? Bie bağkurdan yararlanıyoruz şimdi oğlumun sünneti, kan tahlilleri falan var. Acaba özel sağlık sigortası yaptırsak daha mı iyi olur? Lütfen yardımlarını bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


sedefzeren

merhaba,

2 senedir acıbadem sigortalıyım bende..Acıbademde doğum yapmak isteyen ve doktoru acıbademde olan anneler için çok avantajlı.İlk olarak normal fiyattan acıbadem sigortalısınız diye %50 indirim yapıyorlar.Daha sonra anlaşmalı poliçenizin % indirimini yapıyorlar.Acıbadem gibi bir hastanede 20 tl ye doktora gidebiliyorsunuz.Ben doğum paketide dahil kapsamlı bir anlaşma yaptım.Bildiğim ve araştırdığımız kadarı ile bir tek acıbadem sigorta bebeği doğar doğmaz sigorta kapsamına alıyor.Erken doğumda,2.3 aylık gibi yada daa uzun kuvezde kalma durumlarında acil durumlarda dahil olmak üzere hepsi sigorta kapsamında.Diğer sigortalar bebek için galiba 1 hafta yada 15 gün gibi bir süre sonra sigorta kapsamına sokuyor.Dilerseniz araştırın derim.Biz çok memnunuz.


gbarkinnazli

Acıbadem Sigorta Kişisel Risk Yönetimi uzamanıyım konuyla ilgili hertürlü ayrıntılı bilgiyi verebilirim. ulaşmak için günes.nazli@asasigorta.com


kry_merve

merhabalar,

 

acibadem sigortada kişisel risk yönetim uzmanı olarak çalışmaktayım.sağlık sigortalarıyla ilgili detaylı bilgi için bana ulaşabileceğiniz telefon numaram : 0534 827 07 37


TuffGong

yapı kredi bankasının şubelerinden nazar boncuğu poliçesini incelemenizi tavsiye ederim..yalnızca yatarak tedavi ancak anne-baba şartı yok ve cok uygun bir rakam (270TL)ödüyorsunuz..
Cevaplamak için Üye ol