Oglumun bitmeyen oksurugu icin onerilerinizi bekliyorum...

tugbaiyigun soruyor: 1

Merhaba,

oglum haziran ayinda 3 yasina girecek. Bugune kadar cok fazla hasta olmadi ama olunca da bizi cok uzecek kadar hasta oldu. 2 defa orta kulak iltihabi, 1 defa da bronsit gecirdi. Oglumun oksurmesi yaklasik 3 ay once basladi. Arada biraz azalir gibi oldu ama simdi yeniden artti. Biz Ingiltere'de yasiyoruz ve maalesef buradaki doktorlar yasadigimiz saglik sorunlarini yeterince ciddiye almiyorlar. Mevsimsel, normal, oyun gruplarinda cocuklardan virus almistir vs diyip hicbir teshis koymadan, oneride bulunmadan ve ilac vermeden geri gonderiyorlar her seferinde. 
Ben balli-zencefilli limon, tereyagli pekmez gibi geleneksel yontemlerle baglami atmasina yardimci olmaya calisiyorum ama henuz bir sonuc alamadik. Oksururken balgam geliyor ama bir turlu cikmiyor. 
Siz ne oneririrsiniz, annelerin deneyimleri buradaki doktorlarin bes para etmez bilgilerinden cok daha degerli benim icin. 
Simdiden cok tesekkur ederim... 

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


zelalyucel

Nurgulistan'ın yaptığına ek olarak Arifoğlunun veya diğer markalarında sattığı günlük otu vardır reçine şeklinde eski bir tavada bir tutam yakılır ve bebeğin gögsüne  zeytin yağı sürüldükten sonra büyükçe pamuklar bu günlük otunun tütsüsüne tutulur hafif sıcak olarak hem sırt hem gögüse kapatılı bir iki gece yaptıktan sonra iyileşme gösterir.
geçmiş olsun.
Cevaplamak için Üye ol