Kızım 6 aylık oldu hala oturmuyo

nilufernilda soruyor: 5

Merhabalar, nilda su an 6 aylık kucağımda oturtuyorum, ama kendisi desteksiz oturmuyo normalmi?bide hala tam yuzustu dönmeyi beceremiyo saga sola rahat donuyo ama yusyuvarlak olmuyo 22 Şubat doğumlu normalmi anneler sizinkiler ne zaman yaptı paylaşırsanız sevinirim...... Sevgiler,

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


OZLEMDEM

Benim oglum 7 aylikken desteksiz oturdu. 10 bucuk aylikken yurudu. Bende 6 aylikken endiselenmistim ama cok gereksiz bir endiseymis :)


dileksem

benim oglum 15 ocak dogumlu o da oturamiyor. ben oturmasi icin zorlamiyorum acikcasi. hazir olunca oturacak. arkadasimin kizi desteksiz 1 yasina gelince oturmus. simdi gayet saglikli. oturmadan emekleyen bebeller biliyorum. her seyin zamani var. her bebek farkli.


denizirmak

bence şuan oturmaması cok normal..hiç endişelenmeyin..yanlarına destek koyun ama bebeğiniz hazır değilse dik oturtmaya çalışmayın bence..7-8 aylıkken etrafında yastıklarla kendi başına oturabilir ama cok kısa süre tabiki..uzun süre o şekilde kalması da iyi değil zaten..herşeyi zamanı gelince yaparlar bu bücürükler..hiç endişelenmeyin..kolay gelsin..


dila

bizimkide 25 şubat dogumlu daha kızımda oturamıyor azdaha var zamanı gelince oturur her bebişbir olmuyor kimi erken oturur kimi geç önemli olan saglıkları:)


nilufernilda

Teşekkür ederim hepinize kızımın takibi oyuncağı yakalaması tutması hatta sebze filesini bile emmesi normal ama acaba gecmi dedim bu arada bugün nildam tam dönmeye başladı çok ilginç bunu paylaşmak istedim....Cevaplamak için Üye ol