Abc koleji, ankara hakkında yardım

nurturiaciyiz soruyor: 4

Dershanelerin önümüzdeki dönemde kapanacağının belirlenmesi ile üzerimizde özel okula / koleje gönderme baskısını hissetmeyenimiz yoktur. Güçlü adaylardan biri olarak gördüğüm ABC Koleji (bizim 5. sınıf olacak) ile ilgili görüşlerinizi paylaşır mısınız? çocuğunu Abc koleji göndermiş veli var mı?

Alternatif olarak bölgede yeni açılan Final Koleji ve inşaatı devam eden ve 02 eylül 2014 tarihine kadar yetişeceği ifade edilen Seviye Koleji de var ancak 1 yıllık tecrübesi ile en kurumsal ABC Koleji görünüyor. Yardımcı olur musunuz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


gulenozel

Eryaman ABC koleji ise onlar benim müvekkilim yetkililerini vb. tanıyorum. Dersanecilikten koleje geçmiş kişiler, pek çok kursları da var. Okul olarak yeni olsalar da dersane ile beraber 10 seneye yakın bir süredir sektördeler. Eğitimi için birşey diyemem elbette okula gönderecek yaşta çocuğum yok ama yöneticileri temiz insanlar.


_beyazmelegim

Arkadasimin oğlu Eryaman dakine ilkokula gidiyor çok memnunlar..


eda_naz_

Benim yeğenim ABC Koleji'nde okuyor. Ablamlar uzun süre okul araştırması yaptıktan sonra orada karar kıldılar. Yeğenim 2 yıldır orada öğrenci. Eryaman'ın en eski eğitim kurumuymuş.  İngilizce ve sosyal aktivitelerinden çok memnunlar. Çok kurumsal bir okul, her öğrencinin kaydını almıyorlar. Sınavla öğrenci alıyorlar. 


techceo

Ankara Sincan ABC kolejine sakin cocugunuz vermeyin.Okul cok tehlikeli.egitim sifir.hemde asil adi ABC degil.eryaman ABC kolejinin ismini yasa disi kullaniyorlar.Tum ogretmenler sigara iciyor.cocuklarin uyusturucuya alistirilma riski var.Cocuklarin kacirilma riski var.guvenlik sifir.odeme yaparken kesinlikle Fatura alin yoksa inkar ediyorlar ve sizden tekrar talep ediyorlar.Cevaplamak için Üye ol