Ankara'da kadın doğum doktoru

doa1974 soruyor: 4

Rana Karayalçın 'ın hastası olan var mı acaba? Eskiden Zekai Tahir'de çalışıyormuş şu an Acıbadem'de. Her tür görüşe ve tecrübeye ihtiyacım var. Çok teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


06

bi arkadaşım onunla doğum yaptı..çok memnun kaldı..


Sanemm

Önermeyeceklerim ; Şimdiki Turgut Özal eski Fatih Ünv. Hastanesi ve Lokman Hekim Hastanesi.


Tavsiye edeceğim ; TDV Hastanesi Nesrin Fener... 42. haftamda hergün nst yaptıran, nst için beklerken, sırada bekleyen çok hasta olmasına rağmen içine sinmeyip, muayene sırası ve ücret talep etmeksizin, ultrasonla kontrol edecek hassasiyette bir doktor.

Eğer doktorunuzdan memnunsanız Zekai Tahir Burak hastanesinde özel odada doğum yapmanızı tavsiye ederim. Bu odalara dışarıdan doktor da getirebilirsiniz, mevcut hastane doktorlarından da faydalanabilirsiniz. Kapınız çalınmadan odanıza girilmeyen, yanınızda kimi isterseniz doğum anı dahil size eşlik edebileceği rahatlıkta bir ortam.


doa1974

cevaplara teşekkür ederim.  zekai tahire dışarıdan doktor getirilebildiğini bilmiyordum. benim bildiğim , oranın doktoru bile olsa normal doğum olduğunda kim nöbetçiyse o giriyor diyeydi, hatta o yüzden en baştan elediğim bir yerdi. çok şaşırdım. araştırayım bunu. sanırım özel hastaneden çok çok daha ucuza da gelir. yalnız rana hanım gibi hastane doktorları başka yerde doğum yaptıramıyor sanırım. ama muayehane sistemiyle çalışan pek çok özel doktor yapabiliyor.


cfka

Merhaba 3 sene once Zekai Tahir de dogum yaptım. Doktorum oranın doktoru. Özel odada sancı cektim ancak Pazar gunu oldugu icin nobetci doktor ilgilendi doktorum gelemedi, telefonla takip etti, zaten onceden de hastanede olmadıgı bir saat ise giremeyecegini soylemişti. 10 saat suren sancı sonunda sezeryana karar verildi, nobetci doktor ile sezeryan oldum. Fakat bir sebepten dolayı sezeryan olmanız zorunlu ise doktorunuz tarih saat belirleyip ameliyatınıza girebilir. Tabi ki ilk secenek normal dogum olmalı. Sağlıklı bir dogum dilerim.Cevaplamak için Üye ol