yurtdışı seyahati

sinemonder soruyor: 5

bebeğim 4,5 aylık ve 4 günlük ispanya seyahati planlamıştık. ama seyahat günü yaklaştıkça gitmeli miyiz diye düşünmeye başladım. sizce problem olur mu? bebek çok mu küçük seyahat için?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ElifNorah

Merhaba,

Bence ailece yapacaginiz bu seyhati hic ertelemeyin.Harika olacaktir.Ustelik cok uzun bir sure degil.

Benim kizim yaklasik 14 aylik ve biz bircok kez seyhate ciktik.Ihtiyaclarini onceden hazirlarsaniz hicbir sorun olmuyor inanin.

Eger anne sutuyle besleniyorsa hersey daha da kolay.Benim bebegim biberonla beslendigi icin sutunu yanimiza almistik.

Yazlik bir donemde gideceginiz icin.Belki bebek icin gunes kremini,sapka, gozluk gibi gerekli malzemeleri unutmayip, acik ve ince giysiler tedarik ederseniz bence bir sorun olmayacaktir.
 
Bence bu unutulmaz anin tadini cikarin...Boyle firsatlar cok sik olmuyor ve anilari hafizalarda silinmez oluyor.


zehra

Hayır, mutlaka gitmelisiniz :) Biz Eymen 2 aylıkken Amerika- İstanbul - İzmit - Mersin - Ankara- Antep ve aynı guzergahtan geri seyahat etmiştik. Ve inan en kolay kısmı Amerika - İstanbul kısmıydı  :) Güneşten ve sıcaktan koruyun, çok güzel geçecektir. 


balbocegim

kesinlikle gidin derim. pusetinde uyuyabilen bi bebekse, daha da rahat olacaktır. zaten siz rahat oldukça bebekte sizinle rahatlayacaktır.buna emin olun..


sinemonder

cevaplarınız için teşekkürler. gitmeye karar verdik. eğer 1 hafta içinde bir değişiklik olmazsa. gidebilirsem dönüşte sizinle paylaşacağım.


sinemonder

ispanya seyahatine gittik. oğlum hiç sorun çıkarmadı desem yeridir. çok keyifliydi.anne sütüyle beslendiği için yemek sorunu da yaşamadık. fakat nedense kabız oldu. 4ncü gün fitil ile yaptırdık ama çok huzursuz olmadı. inanın sizin bu yorumlarınız olmasa gitmeyebilirdim. teşekkürler.Cevaplamak için Üye ol