Mothercare indirimi ne zaman başlar??

bitos soruyor: 10

Merhaba annneler, 26 Haziran gibi tatile çıkıyoruz malum oğluma bir sürü tatil alışverişi yapılacak. Acaba diyorum ben gitmeden mothercare indirime girer mi? Yoksa ben şimdiden alışverişimi yapsam mı? Tecrübelerine dayanarak yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


41 Cevap


Ulku

temmuz basinda oluyor diye biliyorum ama belli de olmaz bence. takip etmeli. kanz'da mesela bir indirim var bugunlerde.


yasemin_ekin

pamukelma yazınca kalıma geldi. Benim kız 3 temmuz doğumlu, doğumunda arkadaşlar eksik olmasınlar mothercare'den hediyeler getirmişlerdi, bol bol. Ben de eşime takılmıştım "indirim zamanı doğurmuşuz kızı, bak bol bol hediye geliyor". Yani, Temmuz bası olabilir indirim.

bir de Wenice'e baktın mı? onun da indirimi var, güzel şeyler de oluyor....


zeynepanne

izmirde bazı ürünlerde başladı.


ezgik

evet ya bende body almak için bekliyorum yarım kollulardan hem yaza takviye hem de sonbahar için, bedenlerinden çok memnunum...


bitos

Teşekkürler: )

Hmm demek ben haftaya en geç perşembeye kadar ya kısmet deyip bekliycem indirim başlamadı ise mecburen alıcam:(

Yaseminekin wenice'den limango aracılığıyla güzel şortlar aldım ama özellikle mothercare istediğim modeller var. Susam sokağı tulumlar getirmişler bayıldım:)

Zeynepanne ayın 15'inde Ankarada da bazı ürünlerde indirim oldu ama yakalayabilirsen:(Cecile

Merhaba
Mothercare'in her ayın 15inde seçilmiş bazı ürünlerinde %50 indirim uygulanıyor. Sezon indirimleri yaz döneminde temmuzda başlıyor %20 ,%30 gibi oranlarda yaz sonuna yaklaştıkça ise daha çok indirim yapılıyor . Kış döneminde aralık gibi indirim başlayıp Ocak ayında ise inanılmaz fiyatlarla ürün satılıyor .  ben her ayın 15inde şöyle bir bakarım işe yarayacak şeyler varsa hemen alırım bol alışverişler ...


GulcanDeniz

Bir öneri,
sezonun sonlarına doğru Mothercare'de yapılan büyük indirimde, bir sonraki sene için de alışveriş yapıyorum.
Bir de İzmirli annelere öneri:
Havaalanına giderkenki Kipa'da (İzmir'de yeniyim de anca böyle tarif edebildim:)) Sobee'nin outlet mağazası var, 2-3 liraya tişörtler, şortlar, mayolar bulmuştum. Çok da iyi çıktı. (Ki bu zamana kadar kıyafetleri sadece Mothercare'den yapıyor idim.)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Biz de hep MC body ve uyku tulumu kullanıyoruz. Ben de her indirimde gelecek sezon ve sene için de alıyorum. Büyük bedenler zaten az geliyormuş, hemen de bitiyor. Bir de erkek modelleri hemen bitiyormuş çünkü kız annelerinin erkek için olan modellerden alma imkanı var demişti satıcı, o yüzden genelde kız daha çok gibi oluyor, halbuki eşit miktarda geliyormuş. İşte buldum mu artık beğenip beğenmeme seçeneğim pek olmuyor, neyse alıyorum. Mesela yaz için atlet body almıştım düz beyaz, o kadar işe yarıyor ki. Bodylerin içine falan giydiriyorum gerektiğinde, ya da evde öyle geziyor, düz beyaz olduğundan herşeye de uyuyor.sakurasan

Bende body almak için bekliyorum ,mağazaya sordum 15 temmuz falan dedi abarttı tabi, geçmiş ekstrelerime baktım geçen yıl 25 haziranda başlamış...:)


Sheeda

Bodylerde de var mı indirim?Cevaplamak için Üye ol