tatil

ekim_ soruyor: 8

merhaba
Daha önce de aynı soruyu sormuştum ama soru da eksik bıraktığım bir yer var: tatil köyü istemiyorum. Aslında istediğim ev kiralamak; denizi temiz ve ne sıcak ne de soğuk olsun; ev tek katlı olsun(mümkünse).büyükçe bir terası olsun; denize sıfır olsun( :)); sakin bir yer olsun ama harekete de yakın olsun..
Çok mu şey istiyorum:)))

Bu soruyu cevapla


8 Cevapseralp

Ev degil ama ev gibi bir yer.. Serin ve cok temiz bir denizi var... Aşırı derecede tavsiye ederim..
Calısanları da cok tatlı ve bebekleri cok seviyorlar... biz de müdavimiyimiz, 1 ay önce yine ordaydık. İyi tatiller :D

http://www.assosmercanmotel.com/


ekim_

Arkadaşlar,
Tatilden yeni döndük.Datça Aktur'daydık.Tertemiz bir deniz, mis gibi çam havası, nemsiz ferah bir hava.. Gerçekten çok güzeldi.Hepsinden önemlisi oğlum çok keyif aldı bu tatilden.Çocuklar için harika bir yer.Her zevke uygun iki koydan oluşan oldukça büyük plajı var(isterseniz küçük koyda havuz gibi bir denizde, isterseniz de dalgalı büyük koyda yüzersiniz.) ve sanki plaj sizin; hiç kalabalık yok.Oğlum biraz destekle yüzmeye başladı bile. şiddetle öneririm.


Ulku

otelde mi kaldiniz uod?ekim_

Hayır, Aktur bir site. Ev kiraladık.


Ulku

yemek isini ne yaptiniz? yemek yenilebilecek yerler var mi?
kira ne kadardi?
datca hep aklimdadir o yuzden soruyorum :)


ekim_

kahvaltıyı evde yaptık, öğle ve akşam yemeklerini bazen evde bazen de dışarıda yedik. Site içinde 3 restaurant var, küçük koyda bir de cafee. Seyyar köfteciler filan da var. Herhangi bir sorun yaşamadık.Oğlum yemek konusunda çok seçici olduğu için ev tatili daha iyi oldu.Yemek ve uyku düzeni değişmedi. Ayrıca çevre koyları gezme imkanı da bulduk. Gerçekten cennet gibi koylar.. Deniz çok temiz.Datça diğer tatil yörelerine göre daha bakir kalmış bir yer.Bu nedenle de kalabalık ve kirlilik yok.Aylık ev kiraları ev tipine göre değişiyor.Biz yasemin tipi villada kaldık.Aylık 5000 TL. Site içi sakinleri çok düzeyli. Plajda rahatlıkla değerli eşyalarınızı bırakıp denize girebiliyorsunuz. Plaj sadece siteye ait, dışarıdan gelen kimse yok ve çok sakin, güvenli. ÇOK ÇOK TEMİZ.Biz çok memnun kaldık. Ama beklenti önemli tabii. Biz tatil köyü tatilini tercih etmeyenlerden olduğumuz için bu tarz bir seçim yaptık. Ne beklediğiniz memnuniyetinizi belirleyecektir.


Zeynepko

uod, bahsettiğin 5000 TL'ye ne dahil acaba? Sadece konaklama mı? Bir de kaldığınız villada kaç kişi kalabiliyordu? 


Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Ulaşımı rahat tatil yeri 1