Adrasan da çocuksuz tatil...

dilekdeniz soruyor: 3

Antalya Adrasan da tatil yapan varmı? Hangi oteli tavsiye edersiniz aslında çok yer var ama kararsız kaldım yeni açılan otelleri de düşünüyorum. 1 hafta sonra eşimle 2 gece 3 gün için gitmeyi düşünüyoruz. Çocuksuz kafa dinleme, dinlenme tatili yapacağımız için ona göre bir yer istiyorum. Bildiğiniz oteller varsa paylaşırmısınız?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


yasea

evet Dilekcim biz adrasanda çocuklu ve çocuksuz olmak üzere  çeşitli zamanlarda konakladık.. cenevizde kaldık.. hiç hayal kırıklığına uğramadık(beklentiyi çok yüksek tutmadık ama).. daha çok çocuklu ve kafa dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bi tatil yöresi.. eğer Denizide götürseydin kesin gidin derdim ama eğer çocuksuz gideceksen Kaş daha iyi bi tercih olur bence.. gitmişken gecelere de akarsınız hem..ne güzel olur şimdi Kaş:))


gmzalp

changayı tavsiye ederim...manzaraya hakim denize sıfır ..ister oteli ister pansiyonu tercih edersin...


dilekdeniz

Yasemin ve Gamze teşekkürler :))  Kaş gitmek istediğin yerdi zaten Yasemin ama biraz uzak geldi şimdilik Adrasana kadar gidelim de çocuksuz tatil yapalım yeter bize:) Sadece dinlemek istiyoruz bu aralar Deniz çok yordu:) Dediğiniz otellere de bakıyorum sağolun.Cevaplamak için Üye ol